موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/06/04
   بی توجهی به ورزش پیشکسوتان
در حالی كه تیم پیشكسوتان كشتی كردكوی برای اعزام به مسابقات كشوری دعوت شدند، اما هیچ رسانه‌ای به این موضوع نپرداخت. ورزش گلستان در رده‌های مختلف سنی و همچنین در ورزش بانوان ستاره و استعدادهای زیادی دارد كه متأسفانه به آنها توجه نمی‌شود.
رایجی _ كردكوی

   نبود تابلوهای راهنمایی برای مسیریابی در بندرترکمن
با وجود مانور زیاد خبری كه اعضای شورای شهر بندرتركمن برای نصب تابلوهای راهنمایی در شهر می‌دهند، متأسفانه باید بگویم كه این عزیزان تابلوی راهنمایی را با تابلوهای نامگذاری خیابان ها اشتباه گرفته‌اند. تابلوهای راهنمایی به مسافران و افرادی كه‌‌‌‌ در شهر تردد می‌كنند و منطقه‌ای را نمی‌شناسند كمك می‌كند تا مسیرهای دسترسی را پیدا كنند. اما در بندر تركمن یك فرد غریبه یا مسافر نمی‌تواند از روی تابلوها مسیری را  پیدا كند و باید مدام از شهروندان مسیر راه را بپرسد.
سوقی _ بندر تركمن

   نبود جایگاه بنزین و سی. ان.جی
جاده آق قلا به مراوه (بخش داشلی برون) نیازمند جایگاه‌های سی.ان.جی و بنزین در فواصل نزدیك به هم است. این محور نیاز به استقرار كمپ‌های امدادی خودرو هم دارد. همچنین آنتن دهی سرویس های تلفن‌همراه در این منطقه بسیار ضعیف است. ماشین ما در این مسیر با مشكل تمام شدن بنزین و یك نقص فنی روبه‌رو شد و در نبود آنتن تلفن، دستمان به هیچ کجا بند نبود. اگر خودروی هنگ مزری و كمك آن بزرگواران نبود معلوم نبود چند ساعت باید در انتظار یك خودروی عبوری می‌ماندیم.
شریعتی- آق قلاارسال پیام اشتراک 
 
 Security code