موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/05/31
   تقدیر از اعضای شورای شهر کلاله
ما شهروندان کلاله از اعضای شورای شهر فعلی تشکر ویژه می کنیم، توجه آنها نسبت به شهر تاجایی است که حتی در آخرین روزهای مسئولیت هم بلوار غدیر و ورودی کلاله را آسفالت کردند.
درست است که همه اعضا از شورا خارج نشده اند و به کار خود ادامه خواهند داد، اما حتی تشریفات رسمی و اداری باعث نمی شود آنها به فکر شهر نباشند.
جمعی از شهروندان کلاله

    نظارت بر عملکرد خودروهای مسافربری در جاده نوکنده
پلیس راه نوکنده  باید بر رفت و آمد خودروهای شرکت های مسافربری نظارت بیشتری کند. چند روز پیش در مسیر گلوگاه به گرگان، راننده خودروی مسافر بری نه از کمر بند ایمنی استفاده می کرد و نه ساعت ورود خود به جاده را ثبت کرد.
 این در حالی است که رو به روی پایگاه پلیس راه هیچ ماموری نبود تا جلوی تخلف راننده را بگیرد. من که هر روز در این محور تردد می کنم بارها شاهد صحنه های مشابه بوده‌ام. متاسفانه خیلی از رانندگان در صورت نبود پلیس، خود را ملزم به رعایت قوانین نمی دانند.
صیدانلو_ گلوگاهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code