موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/05/30
   مشکلات اهالی مسکن کاج گنبد کاووس
ساكنان مسكن كاج گنبد كاووس در حالی مجتمع‌های خود را تحویل گرفته و مدتی است در آن ساكن هستند كه آسفالت معابر داخلی آن، انگار متعلق به 60 سال قبل است. تمام رویه آسفالت‌ها از زمین جدا شده است و مشکلاتی را برای ساکنان به وجود آورده است. در عین حال شهرداری خود را چندان موظف به جمع‌آوری زباله‌ها از چنین مجتمع‌هایی نمی‌كند و به همین دلیل گاهی انباشت زباله را درمحوطه مجموعه داریم. این موضوع، علاوه بر وجود نخاله‌های ساختمانی است كه هنوز هم در گوشه و كنار محوطه دیده می شوند.
جوادی _ گنبد كاووس

  کمبود روشنایی
خیابان كاشی گنبدكاووس، از روشنایی مناسب برخوردار نیست، به‌ویژه اینكه در كوچه هفتم دیگر اصلاً از روشنایی خبری نیست و شب‌ها خیابان به تاریکی فرو می‌رود. لطفاً شهرداری اقدام مناسب را انجام دهد.
شكاری _ گنبد كاووس

 برخورد با تخریب کنندگان فضای شهر
شورای شهر كلاله همیشه از شوراهای خوبی بوده است كه با توجه به مشكلات و محدودیت‌های اعتباری كه داشته با مشاركت شهرداری تمام تلاشش را برای بهبود فضای شهری كلاله انجام داده‌ است. اما به تازگی در كلاله دیده می‌شود كه جدول‌های خیابان‌ها از سوی برخی افراد تخریب می‌شود که در بسیاری از موارد، این كار را برای نصب دائمی یك تابلوی تبلیغاتی مربوط به كسب و كارشان انجام می‌دهند. هم از  این افراد  كلاله‌ای تقاضا می‌كنیم كه دست از این كار بردارند و هم از شهرداری می‌خواهم به جد با تخریب‌كنندگان فضای شهری برخورد كند.
سیمایی _ كلالهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code