موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/05/29
   خسارت های سیل پرداخت شود
تعداد زیادی از خسارت دیدگان سیل در گلستان هنوز تسهیلات و اعتباری برای جبران خسارت سال گذشته دریافت نکرده اند. انباشت این خسارت ها روی هم دولت را بسیار بدهکار می کند و زیان دیدگان، امکان بازسازی امکانات زندگی خود که سال ها به زحمت آن را ساخته بودند، ندارند. لطفاً مشکلات مردم سیلزده پیگیری شود.
دوجی از کلاله
  
  زباله هایی که طبیعت هزارپیچ را از بین می برند

زباله هاو نخاله های ساختمانی که در محدوده هزار پیچ گرگان تخلیه می شود، علاوه بر نازیبا کردن چهره طبیعت، آسیب های جدی به محیط زیست وارد می کند. مشکل وارد شدن فاضلاب به هزار پیچ هنوز حل نشده که مشکل تخلیه زباله ها نیز به آن اضافه شده است.
زیارتی _ گرگان

    بلاتکلیفی سهامداران پتروشیمی گلستان
مجمع نمایندگان استان در جلسه رای اعتماد به وزیران، پیرامون مشکلات اجرای پتروشیمی در گلستان با وزیر نفت گفت و گو کردند. بر اساس اخبار منتشر شده قرار شد بنا به درخواست این مجمع پیرامون اختصاص سرمایه‌گذار، پیگیری های لازم انجام شود، اما هیچ نشانی از پیگیری در مورد وضعیت سهامداران که اغلب اهالی گلستان هستند، وجود ندارد. سال هاست که سهامداران پتروشیمی استان بلاتکلیف مانده اند. لطفا بررسی شود.
ریاحی _ گرگانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code