موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/05/28
   مینی بوس های اوراقی در مسیرهای روستایی
مینی بوس های شهر کردکوی به مسیرهای روستایی واقعاً در زمره خودروهای اوراقی قرار دارند و به نظر می رسد که مسئولان هم در پی چاره جویی برای حل این مشکل و نوسازی خودروهای این مسیرها نیستند.همه روستانشینان دارای تمکن مالی برای استفاده از خودروهای شخصی یا سواری نیستند. اما در روزهای گرم و سرد سال حقیقتا تردد با این مینی بوس ها، سخت است و گاه گرمازدگی می آورد، یا در زمستان سرماخوردگی ایجاد می کند. خواهشمندیم به این موضوع رسیدگی شود.
غلامی _ کردکوی

    نظارت بر آژانس های تاکسی تلفنی
برخی رانندگان تاکسی های تلفنی در گرگان، با برداشتن پلاک شناسایی آژانس، در مسیرهای طولانی رانندگی می کنند. چرا پلاک شناسایی خود را بر می دارند؟ دلیل آن مشخص نیست و این موضوع گاهی احساس ناامنی در مسافران ایجاد می کند. از سوی دیگر صاحبان دفاتر تاکسی‌های تلفنی هیچ سخت گیری در به کارگیری رانندگان مورد نظر ندارند.
باید افرادی را استخدام کنند که دارای سلامت کامل جسمی و روانی باشند. یک اعتراض کوچک به شیوه رانندگی این رانندگان گاهی منجر به درگیری راننده با مسافر می شود. اتفاقی که در ماه گذشته 4 بار شاهد آن بودم.
 گاهی هم به نظر می رسد از افراد دارای اعتیاد به مواد مخدر استفاده می کنند که به دلیل این مشکل آدم نه می تواند اعتمادی به رانندگیشان کند و نه به سلامت روحی آنها. لطفاً مسئولان مربوطه پیگیری و بر کار تاکسی های تلفنی نظارت کنند.
گلی داغی _ گرگان

    ترافیک در پس کوچه های گرگان
در مناطق مرکزی گرگان مانند محله های اطراف خیابان امام خمینی(ره) و بافت قدیم به دلیل عرض بسیار کم کوچه ها هر روز ترافیک بسیار سنگینی ایجاد می شود که گاه باز شدن این گره های ترافیکی بیش از نیم ساعت طول می کشد.
دلیل این امر هم عرض کم خیابان های اصلی و کمبود پارکینگ است. از مسئولان شهری درخواست داریم به ای موضوع توجه داشته باشند.
زارع از گرگانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code