موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/05/22
   نظارت بر کیفیت تولید لواشک
چند روز قبل از میوه فروشی محله مان پرسیدم که آیا کمی از میوه های خراب شده و دور ریزش را به من می فروشد تا بتوانم به جوجه اردک هایم بدهم؟ جوابش من را شگفت زده کرد.
 او گفت این پسماندهای میوه قبلاً فروخته شده است و یک کارخانه تولید لواشک و ترشک همه آنها را می خرد. این موضوع باعث شد تا به چند میوه فروشی دیگر هم سر بزنم و متاسفانه همین پاسخ را شنیدم.
 از اداره بهداشت تقاضا می کنم که بر کارگاه ها یا کارخانه های تولید لواشک و ترشک نظارت کنند.
این محصولات به نام محصولات بهداشتی، بسته بندی و استاندارد به دست مصرف کننده می رسد و مصرف کننده عمده آنها کودکان هستند. آیا درست است که میوه های خراب در تولید برخی از این لواشک هابه کار گرفته شود؟
شعبانی _ گرگان

  جلوگیری از ریخته شدن فاضلاب به رودخانه گرگان
لطفاً شهرداری و اداره امور آب و فاضلاب از ریختن فاضلاب در رودخانه گرگان، پل بلوار جانبازان و همین طور خیابان بهشتی، بعد از تقاطع ملاقاتی جلوگیری کنند. این اتفاق می تواند به ضرر محیط زیست و بهداشت زندگی مردم باشد.
سنجانی _ گرگان

  نظارت بر تاسیسات مغازه ها و کارگاه ها
چند روز قبل یک مغازه توزیع دخانیات در گلشهرگرگان  دچار حریق شد.
 به نظر می رسد که آتش گرفتن کارگاه ها و مغازه ها در گرگان در سال های گذشته زیاد شده است.
معمولاً دلیل این اتفاقات، نشت گاز یا اتصالی برق عنوان می‌شود. اگر این حوادث در زمان حضور مشتری و مغازه دار رخ دهد، می تواند علاوه بر خسارت مالی منجر به خسارت جانی شود.
 آیا نظارتی بر سیستم های برق و گاز واحدهای تجاری وجود ندارد؟ لطفاً سازمان های مربوطه به استانداردسازی تاسیسات واحدهای تجاری عمومی رسیدگی کنند تا شاهد حوادث ناگوار و جبران ناپذیری نباشیم.
یازرلو _ گرگانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code