موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/05/21
   وضعیت نامناسب کوچه های گنبدکاووس
وضعیت کوچه ها در بهارستان، به ویژه کوچه پیچک دوم بسیار بد است. تقریباً می شود گفت بخش های زیادی از آسفالت کف کوچه ها، جدا شده است. لطفاً شهرداری به این موضوع رسیدگی کند.
جوادی _ گنبد کاووس

  ساماندهی دستفروشان؛ یک بار برای همیشه
موضوع تصرف و مسدود کردن پیاده روها و حاشیه خیابان های گنبد کاووس به ویژه در خیابان وحدت محدوده حافظ و خیام توسط فروشندگان پلاستیک فروش چندین بار از طرف ساکنان، کسبه و عابران، مطرح شده است؛ اما با وجود مداخله شهرداری در دوره زمانی خاص، این مشکل همچنان پابرجاست. شهردار محترم لطفاً به این موضوع توجه و مشکل آن را با برنامه ریزی دقیق برای سامان دادن دستفروشان برای همیشه حل کند.
کریمی _ گنبدکاووس

  نبود مکان استراحت همراهان بیمار در بیمارستان کلاله
وضعیت فضای سبز بیمارستان کلاله نامطلوب است. با وجود گذشت سال ها از ساخت این بیمارستان و وجودفضای زیاد، دریغ از درختی که ملاقات کنندگان بتوانند در سایه آن استراحت کنند. طبیعی است که همه ملاقات کنندگان در لابی های بیمارستان و اتاق بیماران راه داده نمی شوند. تعداد زیادی از ملاقات کنندگان که از روستاهای اطراف می آیند، هر روز در انتظار رسیدن ساعت ملاقات ساعت ها باید در سرما و گرما در محوطه ای بدون هیچ سایه یا سرپناهی انتظار بکشند. از مسئولان این بیمارستان می خواهیم این مشکل را رفع کنند.
اسلامی _ کلالهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code