موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/05/18
   انداختن زباله کنار جدول ها
انداختن زباله کنار جداول خیابان از سوی مغازه داران چهره زشتی را به شهر داده است. برای جلوگیری از این اقدام ناپسند باید فرهنگسازی مناسبی انجام گیرد. حتی اگر به فکر شهروندان خودمان نیستیم، به فکر مسافرانی باشیم که در تعطیلات تابستان به گرگان سفر می کنند. اگر با چنین وضعی رو به رو شوند ممکن است قضاوت نادرستی درباره شهر گرگان داشته باشند.
مسعودی از گرگان

  لزوم نظارت بر اتوبوس های درون شهری
گاهی، به خصوص در ساعات شلوغی، اتوبوس های درون شهری گرگان بیش از ظرفیت خود مسافر سوار می کنند و گویی نظارتی بر عملکرد آنها وجود ندارد. از مسئولان سازمان اتوبوسرانی تقاضا داریم برای رفع این مشکل اقدام کنند.
صدیقی از گرگان

  نظارت بر عملکرد کافی نت ها
متصدیان برخی کافی نت ها برای انجام یک کار بسیار ساده پول زیادی از شهروندان دریافت می کنند. همچنین هزینه ای که هر کافی نت بابت انجام کارهای اینترنتی از مشتریان دریافت می کند، با مبلغ دریافتی کافی نت های دیگر متفاوت است. لطفاً به این مشکل رسیدگی شود.
احمدی از گنبدکاووسارسال پیام اشتراک 
 
 Security code