موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/05/15
   برنامه های کانون پرورش فکری برای خردسالان
از فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تشکر می کنیم که با هزینه کم، آموزش های مناسبی برای نسل آینده ارائه می کند. اشکال این مراکز در این است که برای خردسالان برنامه ای ندارند.
در حالی که اگر برنامه های فرهنگی و آموزشی از سن خردسالی اجرا شود، میزان موفقیت را افزایش می دهد. امیدواریم برای این رده سنی نیز برنامه‌ریزی داشته باشند.
سیاح از گنبدکاووس

    فروش لبنیات فله ای غیرپاستوریزه
مدتی است که گفته می شود لبنیات باز و فله ای خریداری نشود، چرا که باعث انتقال برخی بیماری ها می شود. اگر واقعاً این مشکل وجود دارد، صرفاً تذکر دادن به مردم کافی نیست.
 باید جلوی کار مغازه هایی که لبنیات فله ای و غیرپاستوریزه می فروشند، گرفته شود، چراکه بسیاری از مردم ندانسته از آنها خرید می کنند. ضمناً اطلاع رسانی دراین باره کافی و مناسب نیست.
خردمند از گرگان

   حاشیه های شهر گرگان و ناهنجاری های اجتماعی
حاشیه نشینی در شهر گرگان به دلیل فقر و بر اثر مهاجرت به استان، به وجود آمده است.  توانمندسازی این مناطق در زمینه مسکن، زیرساخت ها و اصلاح معابر لازم و ضروری است.
ما از مسئولان می خواهیم که برای رفع این مسائل و مشکلات به ارائه آمار بسنده نکنند،زیرا برای  پیشگیری از ناهنجاری های اجتماعی نیاز به کارهای عملیاتی و اجرایی است.
سعیدی از گرگان

   ساماندهی دستفروشان محلی
بسیاری از روستاییان عزیز در سرما و گرما به گرگان می آیند و اقدام به فروش محصولات محلی خود می کنند. بهتر است شهرداری مکانی موقت برای آنها ایجاد کند تا هم سبزی و صیفی و طیور بومی خود را به فروش برسانند و هم یک بازار محلی کوچک درست شود. با این کار کسب و کار دیگر فروشندگان و مغازه داران هم به خطر نمی افتد.
اکبری از گرگانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code