موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/05/11
   مشکلات سرویس های بهداشتی در شهرهای گلستان
کمبود سرویس های بهداشتی در شهرهای گلستان با بهداشتی نبودن بسیاری از این سرویس ها یکی از معضلات اصلی مسافران محسوب می شود. برخی از مساجد و پمپ بنزین ها هم برای اینکه مراجعات کمتری به سرویس های بهداشتی شود، در این سرویس ها را به بهانه خراب بودن قفل می کنند. لطفاً مسئولان شهرداری ها نسبت به بهسازی و افزایش سرویس های بهداشتی تلاش و توجه بیشتری داشته باشند.
ملایی از آزادشهر

    سرعتگیرهای نامناسب
وضعیت سرعتگیرهای خیابان های گرگان بسیار نامناسب است. بیشتر آنها با آسفالت پوشانده شده اند و رانندگان در شب نمی توانند این سرعتگیرها را تشخیص دهند که باعث آسیب به اتومبیل ها می شود و ممکن است خطرآفرین نیز باشد. راهنمایی و رانندگی در این زمینه چاره ای بیندیشد.
تیموری از گرگان

    ملاقات با مسئولان
هنگام مراجعه به ادارات و دیدار با مسئولان، گاهی تاخیر طولانی اتفاق می افتد، یا مسئول مربوطه در روز ملاقات باید در جلسه ای حاضر شود. لطفاً مسئولان برای حل مشکلات مردم در موعد مقرر در دفتر حضور یابند.
رحمتی از گرگان

    کمبود امکانات ورزشی در مراوه تپه
امکانات ورزشی در شهرستان مراوه تپه اصلاً متناسب با جمعیت آن نیست و جوانان این شهر برای ورزش کردن از مکان مناسب برخوردار نیستند. از مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان تقاضا داریم با رسیدگی به مشکل و رساندن سرانه ورزشی مردم مراوه تپه به سرانه ورزشی استاندارد، یادگاری خوب از خودشان در ذهن مردم به جا بگذارند. جوانان به خصوص در این فصل برای گذراندن اوقات فراغت خود به مکان های ورزشی نیاز دارند.
یک شهروند از مراوه تپه

    نظارت بر شهریه کلاس های تابستانی
کدام نهاد دولتی مسئول نظارت بر شهریه کلاس های تابستانی است؟ برخی موسسه های خصوصی قیمت های گزافی را بابت کلاس های ورزشی طلب می کنند و بیشتر خانواده‌ها از پس پرداخت این شهریه ها برنمی آیند.
خشنود از گنبدکاووسارسال پیام اشتراک 
 
 Security code