موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/05/10
بی توجهی به سیمای شهر
ناهماهنگی شرکت های خدمات رسان در حفر خیابان های شهر باعث شده تا سیمای گنبدکاووس آراستگی لازم را نداشته باشد. همچنین آسفالت نامناسب و چاله هایی که باعث آبگرفتگی معابر می شوند مشکلاتی  رابرای شهر گنبدکاووس در طول سال ایجاد می کند. لطفا رسیدگی کنید..
کرمی از گنبدکاووس

رعایت قوانین ساخت و ساز
اعمال قوانین و مقررات حاکم بر ساخت و ساز و همچنین رعایت نشدن استاندارد تراکم و ارتفاع ساختمان ها در کردکوی مشکل آفرین شده است. انتظار می رود مدیریت شهری کردکوی با سختگیری بیشتری نسبت به این موضوعات رفتار کند تا شاهد ناهنجاری های اجتماعی نباشیم.
عمویی از کردکوی

برخورد با رانندگان متخلف
 تابستان ها جاده ناهارخوران از همیشه شلوغ تر است. بعضی رانندگان که بیشترشان هم جوان هستند این بلوار را به پیست اتومبیلرانی تبدیل کرده اند و طوری رانندگی می کنند که آدم وحشت می کند. هرازگاهی تصادف های مرگباری هم در این محور رخ می دهد. چرا با متخلفانی که با جان مردم بازی می کنند، برخورد قاطع نمی شود؟
نعمتی از کردکویارسال پیام اشتراک 
 
 Security code