موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/05/08
   بوی نامطبوع مخازن زباله
مخازنی که سر کوچه ها برای جمع آوری زباله ها قرار دارند، بوی بسیار بدی می‌دهند. زباله ها در مخازن به صورت درهم ریخته هستند و تفکیک نمی شوند. جمع آوری از سوی نیروهای شهرداری باید زود به زود انجام شود که گویی به این موضوع در روزهای گرم سال دقت نمی‌شود.
مفیدی-گرگان

    بیکاری کارگران
یک کارگر فصلی هستم که از هیچ گونه حمایتی برخوردار نیستم. اکنون نیز با توجه به کاهش ساخت و سازها در گرگان، مدتی است که بیکارم و برای تامین نیازهای اولیه خود و خانواد ام با مشکل روبه رو هستم. از مسئولان انتظار دارم که فکری به حال اقشار کم درآمد جامعه کنند.
یک شهروند گرگانی

    کمبود پل عابر پیاده
هنوز هم در برخی از نقاط گنبدکاووس پل عابر پیاده کم است. امیدواریم که مسئولان این موضوع را مورد توجه و جزو اولویت های کاری خود قرار دهند. خصوصاً که برخی از خیابان ها به شدت شلوغ هستند و اغلب افراد مسن برای رد شدن از آنها مشکل دارند.
امیری- گنبدکاووس

    انباشت زباله در جنگل های درازنو
در جنگل های درازنو، زباله های زیادی از مناطق مسکونی مختلف رها شده که هم به محیط زیست آسیب می زند و هم به سبب حضور دام در جنگل ها و خوردن این زباله ها توسط احشام، امنیت غذایی و سلامت مردم منطقه تهدید می شود. از مسئولان مربوطه تقاضا داریم که نسبت به جمع آوری زباله ها از مناطق جنگلی و حل مشکل پسماند به ویژه در درازنو توجه بیشتری داشته باشند
اکبری- درازنو

    بیلبوردهای موقت
معمولاً برای نصب بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی فرایندی اداری طی می شود تا نقطه ای انتخاب شود که مزاحمتی برای شهروندان ایجاد نکند. اما در نقاط مختلف شهر گرگان به مناسبت های مختلف داربست هایی نصب می شود و بنرهای تبلیغاتی روی آنها قرار می گیرد. اگر این نقاط برای نصب بیلبورد مناسب هستند چرا یک تابلوی ثابت در این مکان ها نصب نمی شود؟ لطفاً مسئولان شهری به سیمای شهر توجه بیشتری داشته باشند.
شاهدی-گرگانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code