موضوعات
گلستان

شهرداری گرگان همچنان بلاتکلیف

نویسنده:
بیست‌ودومین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان با حضور اعضای شورا و همچنین معاون زیربنایی، حمل و نقل و ترافیک شهرداری گرگان، عصر شنبه در صحن علنی در حالی برگزار شد که پیش از آن، یک جلسه غیرعلنی با حضور اعضای شورا و با موضوع انتخاب شهردار نیز برگزار شد.
1396/09/13
 به گزارش همشهری، رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در این جلسه گفت: 8 نامزد نهایی از میان 50 نامزد پیشین انتخاب شده‌اند.
« فائزه عبداللهی»  ادامه داد: «حسین صادقلو»، شهردار پیشین، نیز در فهرست نامزدهای نهایی قرار دارد اما انتخاب شدن او به عنوان شهردار را بعید می‌دانم.
سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان نیز در این جلسه با بیان این که از 8 نامزد نهایی که به عنوان شهردار گرگان مطرح شدند 3 کاندیدا برنامه‌های خود را به شورا ارائه نکردند، گفت: نامزدهای منتخب تا دوشنبه فرصت دارند برنامه‌های جدید خود را به شورا ارائه دهند. در غیر این صورت، ارائه نکردن برنامه از سوی این افراد به منزله انصراف محسوب می‌شود.
«حسین ربیعی» با بیان این نکته که در همین هفته تکلیف شهردار گرگان مشخص می‌شود، افزود: سعی شورا بر انتخاب فرد اصلح به عنوان شهردار است.
همچنین گزارش و بررسی هزینه‌های شهرداری از جمله مواردی بود که در دستور کار این جلسه شورا قرار داشت.
واگذاری انجام حسابرسی سال 93 و 94 شهرداری و سازمان‌های وابسته، پرداخت هزینه چاپ مطلب مربوط به شورا در روزنامه‌های محلی و سراسری طبق سال‌های گذشته، معرفی نماینده برای شرکت در جلسات هیأت بدوی، فروش کوچه 6متری و تجمیع با قطعات مجاور ملک حسین روان، خریداری وسایل تا سقف 500 میلیون ریال برای ساماندهی ترافیک طبق توافق شهرداری با پلیس راهور با حفظ مالکیت شهرداری از مصوبات این جلسه بود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code