موضوعات
گلستان

راهیابی ١٠ اثر نمایشی به جشنواره تئاتر استانی و امیدهای جوان

نویسنده:
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از راهیابی ١٠ اثر نمایشی به بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استانی و هفدهمین جشنواره امیدهای جوان گلستان خبر داد.
1396/06/15
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان «رمضان یازرلو» اظهار کرد: ٣٢ اثر نمایشی به جشنواره استانی و امیدهای جوان گلستان ارسال شد که از این تعداد ١٧نمایش متعلق به بخش استانی و ١٥ نمایش در بخش امیدهای جوان استان است.
وی ادامه داد: از این تعداد؛ نمایش راز اشک وار به نویسندگی روح الله نوری و کارگردانی پژمان سید اسراری از کردکوی، جمهوری در اتوبوس به نویسندگی بهمن ولیان و کارگردانی راحیل کریمی از گرگان، ترنج به نویسندگی یاسمن ناسخی و کارگردانی رضا پورتراب زاده از گرگان، ماهی‌ها با چشمان باز می‌میرند به نویسندگی امیرحسین صیدآبادی و کارگردانی یاسین رضوانی و یک‌شب به نویسندگی و کارگردانی محمد میرعرب رضی از آزادشهر به بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استانی راه یافته است.
به گفته این مسئول، نمایش یک کوک اضافی به نویسندگی و کارگردانی فاطمه نصیری از بندرگز، بابادوک به نویسندگی و کارگردانی پگاه طیبی از گرگان، 3 از 8 به نویسندگی علی‌اکبر کمال غریبی و کارگردانی پویان سهرابی از گرگان ، روسری آبی به نویسندگی میلاد امین زاده و کارگردانی حوریه برنا از گرگان و خاطراتی که باید می‌نوشتم به نویسندگی بهمن ولیان و کارگردانی امید ابراهیمی از گرگان در هفدهمین جشنواره امیدهای جوان گلستان پذیرفته شدند.
وی با یادآوری اینکه احمد جندقی، رشید نصیری و سعید کاظمیان داوران بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استانی گلستان هستند، افزود: غلامعلی رضایی، فرزاد شیخ نظری و احسان رجبلو آثار هفدهمین جشنواره امیدهای جوان گلستان را داوری می‌کنند.
بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان ٢٣ تا ٢٦ شهریورماه سال جاری در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می‌شود.



ارسال پیام اشتراک



 
 
 Security code