موضوعات
گلستان

دستان خالی بسکتبال گرگان

نویسنده:
عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت: تیم های بسکتبال گرگان هر زمانی که در شورای شهر مشکلاتشان را مطرح کردند، دست خالی از جلسات بیرون رفتند....
1396/08/14
عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت: تیم های بسکتبال گرگان هر زمانی که در شورای شهر مشکلاتشان را مطرح کردند، دست خالی از جلسات بیرون رفتند.
«ابراهیم جرجانی» در گفت‌وگو با فارس در مورد جلسه برگزار شده برای کمک به تیم بسکتبال «یس آل» گرگان در کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان، اظهار کرد: امیدوارم حاصل این جلسات نتیجه مثبت برای این تیم داشته باشد.
وی ادامه داد: این تیم امروز مشکل دارد و از شورا می‌خواهد کمک دریافت کند. حالا باید موضوعات به صورت شفاف مطرح شوند که آیا قرار است شورای شهر کمکی به این تیم انجام دهد یا خیر.
عضو شورای اسلامی شهر گرگان تصریح کرد: هر موضوعی که در کمیسیون‌ها و کمیته‌ها مطرح شده و مورد تایید باشد، باید برای اجرای با سرعت در صحن علنی شورا مطرح شود.
جرجانی بیان کرد: همه همکاران ما می‌گویند باید از بسکتبال گرگان و حتی از تیم «یس آل» حمایت شود و به این تیم کمک کرد. اگر اعتقاد قلبی همه اعضا این است، انتظار می‌رود موضوع با سرعت در صحن، مطرح و کمک‌های پیشنهادی مصوب شود.
وی افزود: از نگاه من اگر شهرداری و شورا با مشکلات مالی روبه‌رو هستند و نمی‌توانند یا به هیچ عنوان نمی‌خواهند کمک مالی به این تیم داشته باشند، می‌توانند از راه‌های دیگر برای حل مشکلات تیم اقدام کنند.
عضو شورای اسلامی شهر گرگان تصریح کرد: همه ما در وهله اول شهروند این شهر هستیم و در مرحله بعدی در جایگاه حقوقی، نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر گرگانیم. نباید خواسته‌ها و نظرات شخصی خود را به خواسته‌های مردم تحمیل کنیم.
جرجانی گفت: همه ما از جایگاه اجتماعی بالایی برخورداریم بنابراین می‌توانیم در راستای حمایت از همه رشته‌های ورزشی به ویژه بسکتبال و به خصوص تیم بسکتبال «یس آل» گرگان گام برداریم. امیدوارم در آینده‌ای نزدیک قبل از آنکه دیر شود، گام‌های موثری برداریم.
وی متذکر شد: من اعتقاد دارم اگر تیم بسکتبال «یس آل» گرگان منحل شود، تیم بسکتبال شهرداری گرگان نیز با یک چالش و مشکل بزرگ مواجه خواهد شد. انحلال تیم بسکتبال «یس آل» گرگان نکته منفی برای شهر و مدیران شهر است.
جرجانی در پایان بیان کرد: درد بسکتبال گرگان مشخص است. باید به این درد توجه کنیم و همه ما حامی بسکتبال باشیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code