موضوعات
گلستان

درخشش بازیکنان جوان بسکتبال گرگان در شهرآورد

نویسنده:
سرمربی تیم بسکتبال یس‌آل گرگان در حالی که تیمش برنده شهرآورد گرگان مقابل تیم شهرداری بود، گفت: دستاورد ما پیروزی در دربی نیست بلکه درخشش بازیکنان جوان و بومی در این فصل است.
1396/08/24
به گزارش همشهری «صالح مخدومی» اظهار کرد: بازی خیلی خوب و نزدیکی بود و خوشحالم که سالن امام خمینی(ره) گرگان پس از مدت‌ها مملو از تماشاگر شد.
وی افزود: ما فقط نتیجه را بردیم، اما پیروز واقعی این دیدار بسکتبال گرگان بود زیرا خیلی از بازیکنان جوان گرگانی در این دیدار به میدان رفتند.
سرمربی تیم بسکتبال یس‌آل گرگان در مورد شعارهای تماشاگران در این دیدار گفت: عده‌ای از تماشاگران طرفدار شهرداری و عده‌ای هم طرفدار یس‌‌آل بودند، اما بی‌احترامی پایان بازی را نمی‌پسندم.
مخدومی در مورد توهین تماشاگران شهرداری گرگان به «بابک نظافت»، بازیکن تیم یس‌آل گرگان، تصریح کرد: من شیطنتی از بابک نظافت ندیدم، این بازیکن به خاطر ما حاضر بود هیچ پولی نگیرد و فقط به بازیکنان جوان ما کمک کند.
وی یادآور شد: مقصر تمام اشتباهات بازیکنان من هستم؛ اما در فاصله تعطیلات نیم‌فصل تمام تلاش خود را برای برطرف کردن این اشتباهات انجام خواهیم داد تا در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری کسب کنیم.

جذب بازیکن خارجی
سرپرست تیم بسکتبال شهرداری گرگان هم گفت: یس‌آل بازی خوبی به نمایش گذاشت و خوشحالیم شکستمان مقابل یک تیم گرگانی بود.
«حسن طیبی» پس از شکست تیم شهرداری در دربی بسکتبال گرگان اظهار کرد: به همه خسته نباشید می‌گویم، زیبایی‌های یک بازی در پیروزی و شکست است و مربیان باید طاقت داشته باشند و نقاط ضعف را برطرف کنند.
سرپرست تیم بسکتبال شهرداری گرگان در پاسخ به این سؤال که چرا سرمربی این تیم حاضر به مصاحبه نشد، گفت: باشگاه اجازه داده من به عنوان نماینده تیم صحبت کنم؛ البته آقای حسینی ممنوع‌المصاحبه نیستند، اما ناراحت بودند و رفتند.
طیبی در مورد جذب بازیکن خارجی توسط تیم شهرداری گرگان اظهار کرد: به ما قول‌هایی برای جذب بازیکن خارجی داده‌اند، اما نظر من این بود که با ۱۵ بازیکن بومی در مسابقات شرکت کنیم.
وی یادآور شد: شورای اسلامی شهر و شهرداری قول دادند بازیکن خارجی بگیریم و اگر قرار باشد بازیکن خارجی بگیریم باید در تعطیلات نیم‌‌فصل برای جذب آن‌ها اقدام کنیم.
طیبی ادامه داد: امیدوارم شهرداری، روزی تیمی داشته باشد که تماشاگران از آن راضی باشند و به رقابت‌های آسیایی راه پیدا کنیم.
وی در مورد شایعه بازگشت «محمدمهدی ایزدپناه» روی نیمکت شهرداری گرگان گفت: من چیزی در این زمینه نشنیده‌ام و از این موضوع خبر ندارم.

حضور 2 هزار تماشاگر
این دیدار جنجالی که در سالن امام خمینی(ره) گرگان و در حضور بیش از 2هزار تماشاگر برگزار شد، پیش از بازی پیش‌بینی می‌شد سالن امام خمینی(ره) گرگان پس از مدت‌ها مملو از تماشاگر شود که این اتفاق رخ داد تا بسکتبال‌دوستان گرگانی شاهد نخستین دربی تاریخ بسکتبال این شهر باشند.
از هفته نهم و پایانی نیم‌فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور، بعدازظهر دوشنبه تیم‌های یس‌آل و شهرداری در سالن امام خمینی(ره) برگزارکننده نخستین دربی تاریخ بسکتبال گرگان بودند که در پایان تیم یس‌آل با نتیجه ۷۰ بر ۵۸ به پیروزی رسید.
در پایان هفته نهم و پایانی نیم‌فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور تیم یس‌آل گرگان با کسب 2 برد، ۶ باخت و مجموع ۱۰ امتیاز در مکان هفتم جدول قرار دارد و تیم شهرداری گرگان بدون برد با 8 باخت و مجموع 8 امتیاز در مکان نهم جدول ۹ تیمی جای گرفته است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code