موضوعات
گلستان

تیم‌های گرگانی مغلوب تهرانی‌ها شدند

نویسنده:
تیم‌های شهرداری گرگان و یس‌آل گرگان به ترتیب مقابل تیم‌های تهرانی مهرام و دانشگاه آزاد در هفته هشتم لیگ برتر بسکتبال شکست خوردند.
1396/08/21
به گزارش همشهری، تیم بسکتبال شهرداری گرگان در سالن امام خمینی(ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان به مصاف تیم مهرام تهران رفت و با کسب نتیجه 77 بر 62 شکست خورد. با کسب این نتیجه هفتمین باخت متوالی این تیم در لیگ برتر بسکتبال امسال به ثبت رسید.
همچنین تیم یس‌آل، دیگر نماینده گرگان در لیگ برتر، در تهران با نتیجه 83 بر 71 مغلوب دانشگاه آزاد شد و با 8 امتیاز (یک برد و 6 باخت) در رده هشتم جدول رده‌بندی قرار گرفت.

حضور پررنگ هواداران
دیدار تیم شهرداری گرگان و مهرام که برای هواداران بسکتبال گرگان به دلیل حضور «مصطفی هاشمی» در جایگاه سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران از حساسیت بالایی برخوردار بود با حضور پررنگ هواداران گرگانی همراه شد.
هواداران گرگانی که از ابتدا تا انتهای بازی تیم محبوب شهرشان را تشویق می‌کردند منتظر بودند تا شاید در این دیدار شاهد نتیجه بهتری از تیم بسکتبال شهرداری گرگان باشند و حتی در انتظار کسب پیروزی در این دیدار بودند که در نهایت تیم بسکتبال مهرام تهران با نتیجه 77 بر 62 تیم بسکتبال شهرداری گرگان را شکست داد. گفتنی است در این دیدار «سیدزمان حسینی»، سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان، به دلیل آن که در مرخصی به سر می‌برد تیمش را همراهی نکرد و «ساعد کریمی» هدایت تیم را بر عهده داشت.

غیبت سرمربی
با وجود آن که تا این‌جای فصل تیم بسکتبال شهرداری گرگان بدون جذب بازیکن خارجی به میدان رفته است، در این دیدار، بازیکنان شهرداری گرگان در غیاب سرمربی تیمشان بازی تقریباً قابل قبولی را به نمایش گذاشتند و بیشتر امتیازات از دست رفته به دلیل کم‌دقتی و اشتباهات فردی بازیکنان بوده است.
«عدنان دورقی» و «سعید صالحی» 2 بازیکن جوان و آینده‌دار بسکتبال شهرداری گرگان که عملکرد خوبی در میادین ملی، بین‌المللی و حساس به نمایش گذاشته‌اند، در این دیدار بازی قابل قبولی را از خود ثبت کردند و حتی تلاش‌های این 2 بازیکن در صحنه‌های حساس، تیم بسکتبال شهرداری گرگان را نجات داد.
هرچند روند بازی به سمتی پیش می‌رفت که هواداران گرگانی امیدوار بودند تیم مورد علاقه‌شان نتیجه مناسبی را کسب کند و حتی انتظار پیروزی برابر تیم بسکتبال مهرام تهران را داشتند؛ اما در نهایت این دیدار به سود تیم بسکتبال مهرام تهران به پایان رسید. تیم بسکتبال شهرداری گرگان با کسب این نتیجه هفتمین باخت متوالی خود در لیگ برتر امسال را ثبت کرد و همچنان در قعر جدول و جایگاه نهم لیگ برتر قرار دارد. تیم بسکتبال شهرداری دوشنبه این هفته در شهرآورد گرگان به مصاف تیم بسکتبال «یس‌آل» می‌رود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code