موضوعات
گلستان

تاکید امام جمعه گرگان بر نابودی کامل داعش

نویسنده:
امام جمعه گرگان با تبریک پیروزی جبهه مقاومت گفت: پس مانده‌های بدخیم غده سرطانی داعش باید از بین برود.
1396/09/05
به گزارش فارس «آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی» در خطبه‌های نمازجمعه هفته گذشته گرگان اظهار کرد: از همه افرادی که برای پیروزی جبهه مقاومت تلاش کردند، جانبازان و سردار رشید جهان اسلام سردار «حاج قاسم سلیمانی» مردم عراق، سوریه و مرجعیت جهان تشیع آیت‌الله سیستانی و در رأس همه مقام معظم رهبری باید قدردانی کنیم، چراکه همه دست به دست هم دادند تا شاهد پیروزی جهان بشریت باشیم.
نماینده ولی فقیه در گلستان افزود: جبهه مقاومت در برابر توطئه بسیار خطرناکی که پیش روی منطقه قرار گرفته بود و غده سرطانی بسیار خطرناک داعش که زیر نام اسلام جنایت می‌کرد، پیروز شد.
نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان این‌که داعش از سوی اسرائیل و آمریکا پشتیبانی می‌شد، اظهار کرد: جبهه مقاومت با ورود در این عرصه‌ها و مقاومت و جانبازی‌هایی که انجام شد به این پیروزی دست یافت.
آیت الله نورمفیدی با اشاره به گرامیداشت هفته وحدت بیان کرد: وحدت و اتحاد رمز پیروزی انقلاب اسلامی است، پیروان راستین ائمه اطهار (ع) باید اخلاق خوبی داشته باشند، راستگو و امین باشند تا دیگران به خوبی از شما یاد کنند.
نورمفیدی با بیان این‌که 5 آذر برای گرگان یک روز تاریخی است، گفت: مردم گرگان در سال 1357 در مقابل دژخیمان شاهنشاهی قرار گرفتند و عده‌ای به مقام شهادت و جانبازی رسیدند. این روز تاریخی برای شهر و استان ما ارزشمند است.
وی گفت: همچنین در 5 آذر بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل تشکیل شد. تفکر بسیجی مهم است، با این تفکر نظام را شناختیم و فهمیدیم انقلاب در کجا قرار دارد و جایگاه و منزلت والایی در جهان به دست آورده است.
نماینده ولی فقیه در گلستان با تاکید بر این که تا پای جان برای این شجره طیبه ایستاده‌ایم و با جان و دل از نظام و انقلاب اسلامی دفاع می‌کنیم، اظهار کرد: دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی همان تفکر بسیجی است.
نورمفیدی افزود: اگر تفکر بسیجی نبود معلوم نبود کار انقلاب به کجا کشیده بود. این تفکر مردم را در روزهای خطرساز به وسط میدان آورد و از گزند خطرها نجات داد.
وی بیان کرد: ملت ما باید از این افق به کشور نگاه کنند. گرچه مشکلات زیادی نیز وجود دارد، اما امروز به چنان رشدی رسیدیم که انقلاب را بیمه می‌کند.

شکست داعش، پیروزی بزرگ برای امت اسلام
امام جمعه گنبدکاووس درشرق استان گلستان هم در خطبه‌های نماز جمعه گنبد، شکست گروهک تکفیری داعش را یک پیروزی بزرگ و غرور آفرین برای امت اسلام دانست و گفت: این پیروزی، نتیجه مقاومت و ایستادگی بود.
حجت الاسلام و المسلمین «محمود ترابی» اظهار کرد: عوامل زیادی در شکست این گروهک تکفیری که توسط آمریکا و اسرائیل و نیز همراهی برخی کشورهای منطقه علیه امت اسلام شکل گرفته بود، مؤثر بودند.
وی، تدبیر، تحلیل، بصیرت و موضع گیری درست مقام معظم رهبری، حضور قدرتمندانه نیروهای مقاومت و حمایت مرجع عالیقدر آیت الله سیستانی را از جمله عوامل مؤثر در شکست گروهک داعش برشمرد.
حجت الاسلام ترابی، اضافه کرد: ایجاد کنندگان این گروهک تکفیری به دنبال کشتن صدها میلیون مسلمان و انسان بی گناه بودند.
وی تصریح کرد: آنچه دراین پیروزی بزرگ نمایان شد، نتیجه مقاومت و ایستادگی در برابر ظلم و ظالم و کسب پیروزی و عزت بود و این وعده الهی است که باید چراغ راه آینده باشد.
خطیب جمعه گنبدکاووس همچنین با تسلیت درگذشت امام جمعه سابق این شهرستان حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین سبحانی، گفت: رحلت این عالم ربانی که همه عمرخالصانه در راه خدمت به مردم و انقلاب اسلامی تلاش کرد برای مردم و مسئولان این دیار جبران ناپذیر است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code