موضوعات
گلستان

بسکتبال گرگان متحول می شود

نویسنده:
فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر بسكتبال باشگاه‌های كشور ۲۴ مهر آغاز می‌شود و این در حالی است كه هنوز تعداد تیم‌های حاضر در این مسابقات مشخص نشده است.....
1396/06/22
فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر بسكتبال باشگاه‌های كشور ۲۴ مهر آغاز می‌شود و این در حالی است كه هنوز تعداد تیم‌های حاضر در این مسابقات مشخص نشده است.
به گزارش مهر، شهرداری گرگان، قدیمی‌ترین تیم حاضر در لیگ برتر بسكتبال كشور سال گذشته با هدایت «محمدمهدی ایزدپناه» در مكان نهم و پایانی جدول قرار گرفت تا یكی از ضعیف‌ترین نتایج تاریخ بسكتبال گرگان رقم بخورد.
مسئولان شهرداری گرگان برای فصل جدید لیگ برتر بسكتبال «سیدزمان حسینی» دستیار فصل گذشته ایزدپناه را جایگزین وی در رأس كادر فنی قرار دادند و تمرینات این تیم از مردادماه زیر نظر حسینی آغاز شده است.

با 4 بازیكن به توافق نهایی رسیدیم
سرمربی تیم بسكتبال شهرداری گرگان به شرایط تمرینات این تیم اشاره و اظهار كرد: تمرینات تیم شهرداری گرگان برای حضور در فصل جدید لیگ برتر بسكتبال با حضور بازیكنان گرگانی به نام‌های ساسون آبرامیان، یاسین كلاسنگیانی، سروش بنی كریم، دانیال ایزدپناه، سعید صالحی، امیرحسین یعقوب پور، معین صفایی، آرمین صادقی، فرشاد دژستان، پوریا غنودی و خشایار علی اكبری آغاز شد كه ۹ نفر از آنها با باشگاه قرارداد خواهند بست.
سیدزمان حسینی افزود: وحید اسلامی، مسعود سلیمانی، سامان طاهرپور و حامد حسین‌زاده بازیكنان غیر‌گرگانی هستند كه به تمرینات ما اضافه شده‌اند و توافقات نهایی با این 4 بازیكن انجام شده است.
وی تصریح كرد: آقایان ساعد كریمی و هادی دهقان دستیاران بنده هستند و آقای حسن طیبی هم سرپرستی تیم را برعهده دارد و تمام كادر تیم بدون همكاری همدیگر کاری ازپیش نخواهند برد.
این سرمربی ادامه داد: خوشبختانه مدیران تیم همیشه سر تمرین ما حضور دارند و باید از مجموعه شورای شهر، شهرداری و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان تشكر ویژه داشته باشیم.

حمایت مسئولان خجالت زده‌ام كرد
سرمربی تیم بسكتبال شهرداری گرگان در پاسخ به این سؤال كه آیا قراردادی با بازیكنان امضا شده است یا خیر؟گفت: هنوز با هیچ بازیكنی قرارداد امضا نكرده‌ایم و تلاش خواهیم كرد نقاط ضعف‌مان در چند پست را برطرف كنیم و بازیكنان با یكدیگر هماهنگ شوند.
حسینی بیان كرد: با قرارداد بستن ۹ بازیكن گرگانی و 4 بازیكن ذكر شده، 2 جای خالی باقی می‌ماند كه با بازیكنان خارجی یا داخلی پر خواهد شد.
وی در مورد مبالغ قرارداد بازیكنان بیان كرد: من فقط بازیكن انتخاب می‌كنم و باشگاه برای بستن قرارداد و مسائل مالی تصمیم می‌گیرد، اما مسئولان تیم قول داده‌اند تمام كم و كسری‌ها را جبران كنند و به قدری از من حمایت كردند كه خجالت كشیدم.
حسینی یادآور شد: خوشبختانه باشگاه با بازیكنان و كادر فنی هیچ زاویه‌ای ندارد و رئیس شورای شهر گرگان هم تأكید کرد به‌عنوان حامی پشت تیم خواهد بود.
معین صفایی و آرمین صادقی می‌توانند به ما كمك كنند
سرمربی تیم بسكتبال شهرداری گرگان در مورد شرایط بازیكنان بومی این تیم اظهار كرد: حضور ساسون آبرامیان در تیم قطعی نیست زیرا وی گفته بود مصدومیت ندارد و اگر تا یك ماه دیگر آماده نشود در لیست ما جایی نخواهد داشت.
حسینی افزود: سیاست ما بومی شدن تیم شهرداری است تا بازیكنان گرگانی كم‌كم به استانداردهای لیگ برتر نزدیك شوند و هر سال شاهد ارتقای آنها باشیم.
وی در مورد حضور معین صفایی و آرمین صادقی كه مدت زیادی از بسكتبال دور بوده‌اند، گفت: معین صفایی در پست یك بازی می‌كند و در این پست هیچ بازیكنی در گرگان مانند وی نداریم، صفایی و صادقی را در جام رمضان گرگان زیر نظر داشتم و احساس كردم اگر از لحاظ بدنی آماده‌باشد می‌توانند به تیم ما كمك كنند.
وی تصریح كرد: برای هر 2 بازیكن شرط گذاشتم كه اگر تست بدنی آنها با موفقیت همراه باشد در فهرست تیم جای می‌گیرند، البته این 2 بازیكن سن زیادی ندارند و می‌توانند 5 سال دیگر برای بسكتبال گرگان بازی كنند.

گرگانی‌ها از بازیكنان تیم‌ملی آماده‌تر هستند
سرمربی تیم بسكتبال شهرداری گرگان با بیان اینكه گرگانی‌های حاضر در تیم از بازیكنان تیم‌ملی آماده‌تر هستند، اظهار كرد: از هواداران و رسانه‌ها می‌خواهیم از تیم ما حمایت كنند و به بازیكنان روحیه دهند، زیرا روی كمك هواداران و رسانه‌ها حساب ویژه‌ای باز كرده‌ایم.
حسینی اضافه كرد: اگر تیم مشكلی دارد این انتقاد به من وارد است و می‌خواهم كه با بازیكنان تیم‌كاری نداشته باشند و فقط از من انتقاد كنند.
وی ادامه داد: چرا باید به ۱۲ تا ۱۵ بازیكن غیر‌بومی پول بدهیم؟ اگر تیم بومی داشته باشیم بسكتبال این شهر بیمه می‌شود. من بازیكنانی را آورده‌ام كه چند سال كسی به آنها توجه نداشته و اینها سال به سال غربال خواهند شد. این مربی یادآور شد: تاكنون هیچ مربی در تیم شهرداری گرگان این كار را انجام نداده و من نام این اقدام را تحول و بازگشت به روزهای خوب بسكتبال می‌گذارم. پس از من هر كسی آمد باید این روند را ادامه دهد.

مسئولان تضمین داده‌اند سرمربی شهرداری هستم
سرمربی تیم بسكتبال شهرداری گرگان با بیان اینكه عده‌ای در حال حاشیه‌سازی برای تیم هستند، گفت: متأسفانه در فضای مجازی صحبت‌هایی در خصوص تیم من شده كه صحت ندارد. یك روز می‌گویند قرار است تیم ادغام شود، یك روز گفته می‌شود تیم به جای دیگر منتقل می‌شود. یك روز می‌گویند با تغییر شهردار و شورای شهر، مربی و بازیكنان هم تغییر می‌كنند.
حسینی افزود: این حاشیه‌ها از سوی افرادی ایجاد می‌شود كه معلوم الحال هستند، اما ما قدرتمندانه كارمان را انجام می‌دهیم و مسئولان هم به ما گفته‌اند كه پشت تیم هستند.
وی در پاسخ به این سؤال كه آیا شما به‌طور قطع سرمربی تیم شهرداری گرگان در فصل جدید خواهید بود یا خیر؟ گفت: مسئولان باشگاه به من تضمین 100 در صدی داده‌اند كه سرمربی تیم هستم. بیش از یك ماه است كه بالای سر تیم حضوردارم و 8 ماه دیگر هم خواهم بود تا لیگ تمام شود. حسینی تصریح كرد: سال دیگر هم اگر از من بخواهند سرمربی تیم شهرداری گرگان خواهم بود و تا زمانی كه در این سمت باشم با قدرت به كارم ادامه می‌دهم.
وی یادآور شد: البته تعلق خاطری وجود ندارد كه حتماً سرمربی شهرداری باشم، زیرا اگر به‌عنوان كمك مربی هم در خدمت تیم باشم كارم را انجام می‌دهم، چراکه شهرم را دوست دارم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code