موضوعات
گلستان

آق قلا، بندرگز و مینودشت شهرستان های سبز گلستان

نویسنده:
مدیرعامل شرکت گاز گلستان، آق قلا ،بندرگز و مینودشت را شهرستان های سبز استان بیان کرد و گفت: همه مناطق شهری و روستایی این شهرستان ها از سوخت گاز برخوردار شده اند....
1396/06/15
مدیرعامل شرکت گاز گلستان، آق قلا ،بندرگز و مینودشت را شهرستان های سبز استان بیان کرد و گفت: همه مناطق شهری و روستایی این شهرستان ها از سوخت گاز برخوردار شده اند.
«صفرعلی جمال لیوانی» در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: آق قلا شامل 2 شهر آق قلا و انبارالوم و 78 روستا، بندرگز شامل 2 شهر نوکنده و بندرگز و 25 روستا و همچنین مینودشت شامل 71 روستا هستند.
وی گفت: پیش از این، گازرسانی به شهرستان های آق قلا، بندرگز و مینودشت در هفته دولت امسال با بهره برداری از طرح های گازرسانی روستاهای کوهستانی و سخت گذر انجام شد و ساسنگ و ازداران به عنوان شهرستان های سبز معرفی شدند.
به گفته این مسئول، اکنون 93 درصد از جمعیت روستایی گلستان از شبکه گاز برخوردار هستند و طبق برنامه هم قرار است روستاهای باقی مانده تا پایان سال 97 از سوخت گاز بهره مند شوند.
جمال لیوانی افزود: در استان 993 روستا بالای 20 خانوار در 14 شهرستان وجود دارد که 837 روستای آن از مزایای گازرسانی بهره مند هستند.
وی ادامه داد که اکنون طرح گازرسانی به 40 روستای استان در دست اجراست و پیمانکار اجرای طرح برای30 روستا در فصل پاییز انتخاب خواهد شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code