موضوعات
گلستان

اختصاص تسهیلات برای نوسازی واحدهای بزرگ صنعتی

نویسنده:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از اختصاص 250 میلیارد تومان تسهیلات برای نوسازی و بازسازی واحدهای بزرگ صنعتی استان خبر داد و گفت: واحدهای بزرگ صنعتی استان می‌توانند برای دریافت این تسهیلات اقدام كنند.
1396/05/18
به گزارش ایسنا «حسینقلی قوانلو» دركارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار كرد: از ابتدای سال‌جاری و با بازگشایی سامانه بهین‌یاب برای از سرگیری فرایند ارائه تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی و طرح‌های تولیدی كشور، تاكنون 377 واحد و طرح تولیدی استان در این سامانه ثبت‌نام كرده‌اند كه 229 واحد آن از حوزه صنعت، معدن و تجارت و 148 واحد از حوزه جهادكشاورزی هستند.
وی افزود: طرح رونق تولید یكی از موفق‌ترین طرح‌های دولت در حوزه تولید بود كه امیدواریم با ادامه اجرای آن، مشكلات حوزه تولید كشور و استان به حداقل برسد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان بیان كرد: سال گذشته فقط 10‌درصد تسهیلات ارائه شده در حوزه تولید به طرح‌های صنعتی و 90‌درصد به سرمایه در گردش واحدهای تولیدی اختصاص یافته است.
وی افزود: عرف این است كه 30‌درصد تسهیلات به طرح‌ها و 70‌درصد به واحدهای فعال اختصاص یابد، زیرا طرح‌های صنعتی، اشتغالزایی بیشتری دارند. امسال نیز كه سال« اقتصاد مقاومتی؛تولید - اشتغال» نام گرفته است باید توجه بیشتری به راه‌اندازی طرح‌های صنعتی داشته باشیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code