موضوعات
گلستان

اتکا از مسابقات فوتبال جام حذفی کشور انصراف داد

نویسنده:
سرمربی تیم فوتبال اتکا گرگان گفت: به علت مشکلات مختلف و قرعه نامناسب، تیم اتکا گرگان از حضور در مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور انصراف داد.
1394/06/07
 «غلامحسین زمانی» در گفت‌وگو با تسنیم اظهار کرد: قرار بود روز جمعه این هفته تیم اتکا گرگان در گناوه به مصاف تیم پرسپولیس گناه قهرمان جام حذفی استان بوشهر برود که از شرکت در این مسابقه و رقابت‌ها انصراف داد.
وی افزود: مسافت بالا، هزینه‌های بالای سفر، تمرکز اصلی تیم فوتبال اتکا گرگان روی مسابقات فوتبال دسته دوم باشگاه‌های کشور و نحوه برگزاری نامناسب و پایین بودن سطح این مسابقه از مهم‌ترین علت‌های انصراف اتکا از این مسابقه است.
سرمربی تیم فوتبال اتکا گرگان بیان کرد: هدف اصلی ما حضور موفق در مسابقات دسته دوم است و سفر به گناوه و دیدار با قهرمان جام حذفی استانی دیگر، منافع زیادی از نظر آمادگی برای تیم ما ندارد و با توجه به این‌که در آستانه مسابقات هستیم، سفر کردن تیم به گناوه سبب می‌شود که حداقل 6 جلسه تمرین خود را از دست بدهیم.
زمانی گفت: متاسفانه نحوه قرعه‌کشی و برگزاری مسابقات جام حذفی فوتبال کشور مناسب نیست و باید همانند بیشتر کشورها همه تیم‌ها در همه سطح‌ها با یکدیگر مسابقه دهند اما متاسفانه این اتفاق نمی‌افتد و تیم اتکا باید با تیم گناوه و سپس تیم زنجان مسابقه دهد.
وی اظهار کرد: این نحوه برگزاری مسابقات منفعتی برای تیم ما ندارد و صلاح دیدیم که از شرکت در این مسابقات انصراف دهیم.
سرمربی تیم فوتبال اتکا گرگان افزود: مسابقات فوتبال دسته دوم باشگاه‌های کشور از ششم مهرماه آغاز می‌شود و همه هدف ما کسب آمادگی لازم برای حضور موفق در این رقابت‌هاست.
تیم فوتبال اتکا گرگان فصل گذشته از مسابقات فوتبال دسته یک باشگاه‌های کشور در میانه مسابقات انصراف داد و به دسته دوم سقوط کرد و در فصل اخیر نیز با حضور اسپانسر جدید تیم تشکیل شده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code