موضوعات
گیلان

لزوم مجهز كردن بانك‌ها به دوربین مدار بسته

نویسنده:
دادستان عمومی و انقلاب رشت بر لزوم مجهز كردن بانك‌های استان به دوربین مدار بسته تأكید كرد و گفت: در سرقت بانك روبه‌روی صدا و سیما در رشت كه مدتی قبل اتفاق افتاد، مسئول مربوطه به‌دنبال ردپای سارقان از دوربین‌ ساختمان‌های همسایه‌ بود...
1396/07/18
دادستان عمومی و انقلاب رشت بر لزوم مجهز كردن بانك‌های استان به دوربین مدار بسته تأكید كرد و گفت: در سرقت بانك روبه‌روی صدا و سیما در رشت كه مدتی قبل اتفاق افتاد، مسئول مربوطه به‌دنبال ردپای سارقان از دوربین‌ ساختمان‌های همسایه‌ بود.
به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام «علی مصطفوی‌نیا» در گردهمایی مشترك رئیسان دادگستری‌ها و دادستان‌ها با فرماندهان انتظامی استان اظهار كرد: ما باید در این مورد دقیق عمل كنیم و نیروی انتظامی به وظایفش عمل كند و پرونده قضایی تشكیل شود تا ما به آن رسیدگی كنیم.
وی مشکلات مؤسسات مالی را از موضوعات جدی استان عنوان و بر لزوم رسیدگی جدی شورای تأمین استان به آن تأكید كرد.
حجت‌الاسلام مصطفوی‌نیا با اشاره به پرداخت نشدن حقوق از سوی كارخانه‌هایی همچون كاشی گیلانا و یا شهرداری گفت: این مسائل باید در شورای تأمین استان مطرح و به آن رسیدگی شود.
وی همچنین بر ضرورت ایجاد مركز ماده 16 (مركز نگهداری معتادان متجاهر) تأكید و تصریح كرد: مركزی كه اكنون در استان راه‌اندازی شده، فقط 50 نفر ظرفیت دارد اما استان‌های همجوار ما ظرفیت 500 نفر را دارند.

ورود 3 میلیون گردشگر به منطقه آزاد انزلی
در نیمه نخست امسال 3 میلیون و 356 هزار و 855 گردشگر برای گردشگری و تجارت در منطقه حضور یافتند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 56 درصد افزایش داشته است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، تعداد گردشگران ایرانی ورودی به فاز تجارت و گردشگری این منطقه در 6 ماه اول سال 96 در قیاس با همین دوره زمانی در سال 95 با رشد 56 درصدی همراه شده است.
از سوی دیگر در 8 ماه ابتدایی سال 96، منطقه آزاد انزلی میزبان 1044 گردشگر خارجی بوده که در مقابل 939 گردشگر نیمه نخست سال گذشته بیانگر رشد 11 درصدی است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code