موضوعات
گیلان

صدای همشهری

نویسنده:
از آنجا كه یكی از سیاست‌های روزنامه همشهری، انعكاس مشكلات شهروندان در حوزه‌های مختلف است، شهروندان عزیز گیلانی می توانند از این پس در تمامی ساعات مسائل، دیدگاه‌ها و مشكلات خود را با شماره تلفن 88932308 021 یا از ساعت 11 تا 13 از طریق شماره 33230073 با ما در میان بگذارند و یا آن را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند.
1396/09/12
كوچك‌شدن اندازه نان
با لغو شدن افزایش قیمت نان برخی نانوایی‌ها در اعتراض به این موضوع به‌شکل محسوس یا نامحسوس اقدام به کوچک كردن اندازه نان كرده‌اند كه جای بسی تأسف دارد. به نظرم اگر قیمت افزایش پیدا می‌كرد اما كیفیت و اندازه همان بود بهتربود. البته همه این‌طور نیستند و هستند نانوایان باانصافی كه از وجدان خود نان می‌خورند.
قاسم‌زاده ‌ـ رشت

تکمیل آسفالت نیمه‌كاره
وضعیت آسفالت در كوچه نیلوفر منطقه یک خیابان معلم اصلاً مناسب نیست. چند وقت است كه آسفالت را برش داده‌اند تا بعدا بیایند و قسمت مورد نظر را آسفالت كنند اما متأسفانه هنوز ‌ نیامده‌اند و  چاله‌ها و كنده‌كاری‌ها همین‌طور باقی مانده است.
حدادی ‌ـ رشت

سرعت اتوبوس‌ها در كوچه‌های فرعی
برخی از اتوبوس‌های شهری كه مسافران را به مقصد می‌رسانند حین برگشت خالی حركت می‌كنند و از كوچه‌های فرعی برای رسیدن به ایستگاه اولیه خود استفاده می‌كنند. نتیجه این است که با سرعت زیاد از خیابان‌های فرعی گذر می‌كنند و موجب اضطراب عابران محله‌ها می‌شوند امیدوارم كه اتوبوسرانی مسیر مشخصی را برای بازگشت اتوبوس‌ها تعیین کند.
اسلام‌دوست ‌ـ رشتارسال پیام اشتراک 
 
 Security code