موضوعات
گیلان

صدای همشهری

نویسنده:
از آنجا كه یكی از سیاست‌های روزنامه همشهری، انعكاس مشكلات شهروندان در حوزه‌های مختلف است، شهروندان عزیز گیلانی می توانند از این پس در تمامی ساعات مسائل، دیدگاه‌ها و مشكلات خود را با شماره تلفن 88932308 021 یا از ساعت 11 تا 13 از طریق شماره 33230073 با ما در میان بگذارند و یا آن را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند. gilan@hamshahri.org
1396/08/30
کمک  به مردم زلزله‌زده
امیدوارم هرچه زودتر خانه‌های مردم زلزله‌زده ساخته شود تا آنها زمستان را در خانه خود سپری کنند. به نظرم عده زیادی از ‌‌مردم کرمانشاه نیازمند کمک‌های ما هستند و بهتر است برای انجام این امر خیر هرچه بیشتر تلاش کنیم.
رسولی- رشت

گلکاری باغچه دور‌ آبنما
چرا فواره و آبنمای داخل پیاده‌راه اصلا گلکاری نمی شود؟ چندماه است که باغچه دور این فواره ،فقط گل و خاک است و اصلا زیباسازی در آن انجام نشده است. حالا هم که فصل سرما رسیده و زمان باغبانی گذشته است. امیدوارم شهرداری منطقه ۲ به این موضوع توجه کند.
قاسمی- رشت

ساماندهی پارک خودرو‌ها در مسیر صیقلان به تختی
کار خوبی که اکنون در رشت انجام شده این است در محدوده مسیر صیقلان به خیابان تختی پارکینگ خودرو زده‌اند و این باعث نظم‌دهی به پارک خودرو‌ها و بهترشدن سیمای شهر‌ در آن محدوده شده است. امیدوارم برای زیباسازی و جایگزینی نمای جدید برای محل ساختمان‌هایی که برای بازگشایی تخریب شده بود هم اقدام شود.
عفت دوست- رشتارسال پیام اشتراک 
 
 Security code