موضوعات
گیلان

صدای همشهری

نویسنده:
از آنجا كه یكی از سیاست‌های روزنامه همشهری، انعكاس مشكلات شهروندان در حوزه‌های مختلف است، شهروندان عزیز گیلانی می توانند از این پس در تمامی ساعات مسائل، دیدگاه‌ها و مشكلات خود را با شماره تلفن 88932308- 021 یا از ساعت 11 تا 13 از طریق شماره 33230073 با ما در میان بگذارند و یا آن را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند. gilan@hamshahri.org
1396/07/15
توجه به آسفالت دور پارك كسمایی
دور پارك كسمایی رشت چند تكه از آسفالت را كنده‌اند تا گویا مجددا آن را آسفالت كنند اما مدت‌هاست خبری از این کار نیست و كودكانی كه برای بازی به آنجا می‌روند با خطر روبه‌رو هستند و هر آن ممكن است این بچه‌ها درون چاله‌ها بیافتند.
رضوی ‌ـ رشت

دادن نظم به بازار
بازار سمت سردار جنگل خیلی خوب و پر جنب و جوش است اما متأسفانه بی‌نظمی زیادی را در پیاده‌رو به وجود آورده است. ‌كاش شهرداری منطقه ۲ طرحی‌‌ ارائه كند که هم بازار محلی به هم نخورد و هم شاهد ‌نظم بیشتری در این خیابان باشیم.
گلپور ‌ـ رشت

مصرف كم شیر
این‌قدر مصرف شیر در خانواده‌ها كم شده است که شیرهای نزدیك به تاریخ انقضا در فروشگاه‌ها زیادتر دیده می‌شود. چرا شهرداری یا علوم‌پزشكی تبلیغات بیشتری در شهر نمی‌كنند که مصرف شیر بیشتر شود و سطح سلامتی مردم هم افزایش پیدا کند؟
غلامدوست ‌ـ رشتارسال پیام اشتراک 
 
 Security code