موضوعات
گیلان

صدای همشهری

نویسنده:
از آنجا كه یكی از سیاست‌های روزنامه همشهری، انعكاس مشكلات شهروندان در حوزه‌های مختلف است، شهروندان عزیز گیلانی می توانند از این پس در تمامی ساعات مسائل، دیدگاه‌ها و مشكلات خود را با شماره تلفن 88932308 021 یا از ساعت 11 تا 13 از طریق شماره 33230073 با ما در میان بگذارند و یا آن را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند. gilan@hamshahri.org
1396/06/14
نظارت بر درمانگاه‌ها
برخی از درمانگاه‌های گیلان پزشكانی را به خدمت می‌گیرند كه تجربه كافی ندارند و درنتیجه بیشتر موجب گرفتاری و رنج بیماران می‌شوند. تخصص پزشکان این درمانگاه‌ها برای اغلب بیماری‌ها در حد سرم نوشتن است. امیدوارم كه علوم پزشكی گیلان بررسی‌ای در این زمینه داشته باشد و بیشتر نظارت كند.
بهرام وند‌ـ آستانه اشرفیه

فروش مواد غذایی به‌صورت فله‌
خیلی اوقات در بازار رشت پنیر را به‌صورت فله و باز می‌فروشند و مشخص نیست این پنیرها چگونه تهیه می‌شود و بسته‌بندی و روكش هم ندارد كه حداقل بهداشت آن رعایت شود. اگر بیماری میان دام‌ها شدت بگیرد از راه همین لبنیات فله می‌تواند منتقل شود.
غلامی‌ـ رشت

لباس‌های بی‌كیفیت برای مهدكودك‌ها
اغلب مهدكودك‌ها اقدام به دوختن لباس برای بچه‌ها می‌كنند و در ازای آن هزینه‌ای قابل توجه هم می‌گیرند اما جنس لباس بسیار نازل است و به شش ماه نرسیده پاره و بی‌رنگ می‌شود. امیدوارم‌ به‌خاطر ‌ بچه‌هایمان هم که شده از اجناس با‌كیفیت‌تری استفاده شود.
قنبرزاده‌ـ رشتارسال پیام اشتراک 
 
 Security code