موضوعات
گیلان

صدای همشهری

نویسنده:
از آنجا كه یكی از سیاست‌های روزنامه همشهری، انعكاس مشكلات شهروندان در حوزه‌های مختلف است، شهروندان عزیز گیلانی می توانند از این پس در تمامی ساعات مسائل، دیدگاه‌ها و مشكلات خود را با شماره تلفن 88932308 021 یا از ساعت 11 تا 13 از طریق شماره 33230073 با ما در میان بگذارند و یا آن را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند. gilan@hamshahri.org
1396/05/22
بالا بودن نرخ پیاز
هنوز هم قیمت پیاز كاهش پیدا نكرده است و نمی‌دانیم علت‌ چیست كه قیمتش كم نمی‌شود؛ در حالی‌كه بسیار از این ماده غذایی در طبخ غذاها استفاده می‌شود و درست نیست كه یك كالای اساسی این‌قدر گران شود.
سلیمی‌ـ رشت

 افزایش تعداد متكدیان
باز هم در ایام تابستان متكدیان زیادی از دیگر استان‌ها به رشت آمده و با وضعیتی اسفناك در حالی‌كه بچه زیر ۵ ساله خود را زیر آفتاب داغ نگه داشته‌اند، گدایی می‌كنند. اگر واقعاً محرومند به استان خودشان برگردانده شوند و در آنجا بهزیستی یا دیگر نهادهای حمایتی به این افراد رسیدگی كنند.
ملك‌پورـ رشت

بازنگشتن خودروهای برقی پیاده‌راه
چرا ماشین‌های برقی به پیاده‌راه بازنگشتند؟ در روزنامه شما خواندم كه دلیل اینكه این خودروها فعال نیستند به اتمام بیمه آنها بر می‌گردد و اینكه به‌زودی آغاز به كار خواهند كرد اما یك ماه شده و هنوز هم این خودروها در پیاده‌راه كار نمی‌كنند و از طرفی مردمی كه از بازار مركزی رشت خرید می‌كنند واقعاً به‌سختی رفت و آمد می‌کنند.
فرهی‌ـ رشتارسال پیام اشتراک 
 
 Security code