موضوعات
گیلان

صدای همشهری

نویسنده:
از آنجا كه یكی از سیاست‌های روزنامه همشهری، انعكاس مشكلات شهروندان در حوزه‌های مختلف است، شهروندان عزیز گیلانی می توانند از این پس در تمامی ساعات مسائل، دیدگاه‌ها و مشكلات خود را با شماره تلفن 88932308 021 یا از ساعت 11 تا 13 از طریق شماره 33230073 با ما در میان بگذارند و یا آن را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند. gilan@hamshahri.org
1396/05/21
سختگیری برای متقاضیان طرح‌های کشاورزی
چرا مسئولان برای دادن تسهیلات برای یک طرح کشاورزی و دامپروری اینقدر ایراد می‌گیرند؟ مگر یک جوان در ابتدای کار چقدر تجربه دارد که اینقدر او را تحت فشار قرار می‌دهند؟ چند جور ضامن هم می‌خواهند.‌ مگر هدف توسعه کشاورزی و استخرهای پرورش ماهی نیست؟
فرقانی- رشت

خرابی پل مکانیزه جانبازان
پل مکانیزه عابر پیاده جانبازان اغلب خراب است. مدام هم آن را تعمیر می‌کنند و بی‌نتیجه است آنقدر که گاهی اوقات خاموشش می‌کنند. شهرداری باید بر کار پیمانکاران نظارت کند تا مردمی که با داشتن سن بالا نمی‌توانند از پله‌های بلند بالا بروند بتوانند از این پل استفاده کنند.
عظیم زاده - رشت

فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته
صندوق بازنشستگی کشوری چند ماهی است که به فرهنگیان بازنشسته فیش حقوقی نمی‌دهد. این کار باعث شده تا میزان دریافتی و کسری‌های حقوق را متوجه نشویم. از سوی دیگر هزینه‌ای مازاد برای بیمه تکمیلی می‌پردازیم اما آن هم چندان پوشش نمی‌دهد و نتیجه آنکه باید اغلب داروها را با هزینه زیاد بخریم.
جهانبخش بخشی- رضوانشهرارسال پیام اشتراک 
 
 Security code