موضوعات
گیلان

صدای همشهری

نویسنده:
از آنجا كه یكی از سیاست‌های روزنامه همشهری، انعكاس مشكلات شهروندان در حوزه‌های مختلف است، شهروندان عزیز گیلانی می توانند از این پس در تمامی ساعات مسائل، دیدگاه‌ها و مشكلات خود را با شماره تلفن88932308 021 یا از ساعت 11 تا 13 از طریق شماره 33230073 با ما در میان بگذارند و یا آن را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند. gilan@hamshahri.org
1396/05/17
بی‌اطلاعی از كیفیت كلاس‌های مهد كودك
برخی از مهد كودك‌ها كلاس‌های تابستانه گذاشته‌اند اما درباره وضعیت كیفی كلاس‌ها چندان اطلاع‌رسانی نمی‌كنند و مشخص نیست بابت چه پول می‌گیرند. امیدوارم كه بهزیستی بدون هیچ تعللی، چه بر مهدهای تازه‌تأسیس و چه قدیمی‌ها نظارت جدی داشته باشد.
بخشی ‌ـ رشت

ترافیك در كوچه‌ها
تردد خودروها و خصوصاً پارك آنها در كوچه‌های منتهی به پیاده‌راه بسیار زیاد است. گویا كسی هم نیست که در شهرداری پیگیر وضعیت ایجاد پاركینگ باشد. امیدوارم برای كمك به اهالی این خیابان‌های عمدتاً باریك و قدیمی شهر كه از دست‌ تردد و توقف ماشین‌ها آسایش ندارند، به این مشكل توجه شود‌.
ابراهیمی ‌ـ رشت

صید و فروختن ماهی آلوده
از محیط ‌زیست می‌خواهیم که ‌از ماهی‌گرفتن افراد در رودخانه‌های آلوده جلوگیری كنند. خیلی از افراد در رودخانه‌های بسیار آلوده و پر از‌ فاضلاب مثل حشمت‌رود آستانه اشرفیه ماهی‌گیری می‌كنند و ماهی‌های كوچك را به‌عنوان ماهی كولی و... در بزرگراه‌ها می‌فروشند درحالی‌كه مصرف این نوع ماهی‌ها خطر‌ساز است.
فلاح ‌ـ آستانه‌ اشرفیهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code