موضوعات
گیلان

شهرداری رشت توانایی فوتسال گیلان را نشان می‌دهد

نویسنده:
تیم فوتسال شهرداری رشت كه از فصل گذشته در رقابت‌های دسته اول فوتسال باشگاه‌های كشورحضور پیدا كرده بود، نتوانست سهمیه صعود به رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های كشور را كسب كند...
1396/07/18
تیم فوتسال شهرداری رشت كه از فصل گذشته در رقابت‌های دسته اول فوتسال باشگاه‌های كشورحضور پیدا كرده بود، نتوانست سهمیه صعود به رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های كشور را كسب كند اما با رقم‌زدن نتایجی آبرومندانه و حضور در رتبه‌های میانی جدول به كار خود پایان داد. به گزارش گیل نگاه، فصل جدید این رقابت‌ها از ۲۰ مهر آغاز خواهد شد و شهرداری رشت نیز در پی صعود به لیگ برتر باشگاه‌های كشور است. تیم فوتسال شهرداری رشت تنها تیم گیلانی حاضر در سطح بالای رقابت‌های فوتسال كشور است.
مدیر تیم فوتسال شهرداری رشت در این ‌باره گفت: امسال با همكاری شهرداری رشت توانستیم بستر لازم را برای جذب استعدادهای فوتسال گیلان از سرتاسر كشور فراهم كنیم و تمام بازیكنان گیلانی شاغل در لیگ برتر و دسته اول را به خدمت شهرداری رشت در آوردیم. دانیال گیولی، علیرضا جوان، كیانوش شیرپور و پژمان بهادیوند 4 بازیكن تأثیر‌گذار و باتجربه هستند كه امسال به تیم اضافه شده‌اند. همچنین برنامه بدنسازی و تمرینات آماده‌سازی خوبی انجام داده‌ایم.
شیخ شعربافان در خصوص كادر فنی تیم شهرداری رشت افزود: حسن ارسلانی به‌عنوان سرمربی، نعیم بافری و مهدی میربوستانی به‌عنوان مربی، رامین بلوری مربی گلر، پیام شیرعلی بدنساز و كاظم كسمایی به‌عنوان آنالیزور در جمع كادر فنی شهرداری رشت حضور دارند.
وی در خصوص بازیكنانی كه در آینده جذب خواهند شد، گفت: صحبت‌های نهایی با 2 بازیكن دیگر نیز انجام شده است كه این هفته به تیم اضافه خواهند شد.
یكی از این بازیكنان غیر ‌بومی و دیگری گلر بومی است. ‌‌۴بازیكن هم پس از مسابقات كشوری امید‌ها به جمع بزرگسالان شهرداری رشت اضافه خواهند شد.
شیخ شعربافان در پاسخ به سؤالی درباره شانس صعود شهرداری به لیگ برتر فوتسال گفت: ما توانستیم تمام استعداد‌های فوتسال گیلان (به‌جز سینا بخشی) را در اختیار بگیریم و تمامی حرف و حدیث‌ها در خصوص توانایی فوتسال ما امسال مشخص خواهد شد كه آیا استعداد‌هایی در سطح اول فوتسال كشور داریم یا خیر، و به‌طوركلی پتانسیل فوتسال گیلان در كشور چگونه است.
وی افزود: با این شرایط باید تمام تلاش خود را برای صعود انجام دهیم و هدفی غیر از این نداریم. همچنین جا دارد از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری برای حمایت و جمع‌آوری این استعداد‌ها در یك تیم تشكر كنیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code