موضوعات
گیلان

تنور نقل و انتقالات بازیكنان فوتبال گیلان داغ است

نویسنده:
با وجود اینكه كمتر از دو ماه تا آغاز لیگ‌های فوتبال كشور باقی مانده اما تنور نقل و انتقالات بازیكنان در باشگاه‌های گیلان گرم است.
1396/03/29
به گزارش ایرنا، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از ناكامی از صعود به لیگ برتر فوتبال در فصل گذشته، تمرینات خود را برای حضور مجدد و مقتدر در فصل جدید فوتبال آغاز كرده است و بازیكنان جدیدی نیز به این تیم پرطرفدار شمالی جذب شده‌اند.
از یك سو پس از اتمام قرارداد محمد مایلی كهن سرمربی فصل گذشته ملوانان، هیأت‌مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی ترجیح داد از گزینه دیگری برای هدایت كشتی ملوانان استفاده كند و نادر دست نشان سرمربی فصل گذشته تیم خونه به خونه بابل به‌عنوان سكاندار ملوان‌ها معرفی شد.
دست نشان در اولین اقدام، انتخاب تركیب كادر فنی خود را با نادر عزت اللهی یكی از بازیكنان دوران طلایی ملوانان در دهه 60 آغاز و به دنبال آن چند بازیكن جدید را نیز برای تكمیل پست‌های خالی در تیم ملوان بندرانزلی جذب كرد.
پس از آغاز تمرینات ملوانان با رهبری دست نشان خبرهایی از پیوستن پژمان نوری بازیكن باسابقه این تیم محبوب شمالی به گوش رسید و با وجود اینكه این بازیكن در تمرینات تیم حاضرشد اما مدیر رسانه‌ای باشگاه ملوان امضای قرارداد با وی به‌عنوان بازیكن را تأیید نكرد و احتمال داد نادر دست نشان از پژمان نوری به‌عنوان دستیار خود استفاده كند.

خروج بازیکنان
از سوی دیگر با توجه به اتمام قرارداد بازیكنانی چون محمد آبشك، احمد آهی، حامد نور محمدی، مهدی رستمی، سعید یوسف‌زاده، سیاوش حق نظری، رضا اعتمادی و شاهین ثاقبی، محمد آبشك به تیم بادران تهران پیوست و ایمان صادقی دروازه‌بان فصل گذشته ملوانان نیز با عقد قرارداد، سنگربانی سرخ‌پوشان سپید رود رشت را برعهده گرفت. شاهین ثاقبی مهاجم ملوانان نیز در صورت دریافت رضایتنامه از باشگاه ملوان بندرانزلی تمایل دارد به تیم سپاهان اصفهان بپیوندد.
باشگاه ملوان بندرانزلی از سوی دیگر در صدد جذب بازیكنان جدید برآمد و شهریار مقانلو مهاجم سابق تیم فوتبال پیكان تهران با عقد قرارداد 2 ساله به‌عنوان بازیكن سرباز به جمع ملوانان پیوست. حجت صدفی دروازبان تیم‌ملی امید و تیم‌های مس كرمان و تیم‌ملی جوانان نیز به‌عنوان دیگر بازیكن سرباز با عقد قرارداد 2 ساله به جمع بازیكنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی اضافه شد.

جذب بازیکن در سپید رود
تیم فوتبال سپید رود رشت رقیب سنتی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نیز پس از صعود به لیگ برتر فوتبال كشور از جام آزادگان، از كورس نقل و انتقالات جا نمانده و بازیكنان زیادی را برای حضوری مقتدر به‌عنوان تنها نماینده گیلان در لیگ برتر فوتبال كشور جذب كرده است.
مسئولان باشگاه سپید رود رشت از یك سو با سیدمحسن حسینی مدافع گیلانی تیم تراكتورسازی تبریز به توافق رسیدند و از سوی دیگر عماد میرجوان بازیكن سابق تیم فوتبال سپیدرود رشت كه فصل گذشته در تیم سپاهان اصفهان توپ می‌زد قرارداد خود را برای همراهی سرخ‌پوشان در لیگ برتر امضا كرد. همچنین غلامرضا رضایی بازیكن اسبق پرسپولیس، میعاد یزدانی بازیكن گیلانی فصل قبل تیم استقلال تهران و حسین ابراهیمی بازیكن گیلانی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در فصل گذشته با تیم فوتبال سپید رود رشت به توافق رسیده و قرارداد امضا كردند.
از سوی دیگر حسین كعبی مدافع، میثم فردوسی‌هافبك و محمد نزهتی مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز قرارداد خود را با باشگاه سپیدرود رشت تمدید كردند تا در كسب موفقیت‌های این تیم شمالی در لیگ برتر فوتبال كشور سهمی داشته باشند. لیگ برتر فوتبال كشور پس از انجام قرعه‌كشی از نیمه دوم مرداد ماه هرسال شروع می‌شود و آغاز رقابت‌های فوتبال در لیگ دسته یك فوتبال كشور(جام آزادگان) نیز یك هفته پس از آغاز لیگ برتر است.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و سپید رود رشت در فصل گذشته در لیگ دسته یك فوتبال كشور به رقابت با رقیبان خود پرداختند اما در نهایت تیم فوتبال سپیدرود رشت با كسب امتیاز بیشتر به‌عنوان تیم دوم لیگ دسته یك كشور، پس از تیم پارس جم جنوبی به لیگ برتر صعود كرد و تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از صعود به لیگ برتر بازماند.

   2 بازیکن جدید در تیم سپیدرود
مدیر رسانه‌ای باشگاه سپیدرود رشت از پیوستن دو بازیکن جدید به این تیم خبر داد. «رادنی دیدار» اظهار کرد: با وجود اینکه دو تیم لیگ برتری در صدد جذب توحید غلامی بودند ، اما این هافبک مستعد ، تیم سپیدورد رشت را ترجیح داد و با امضای قرارداد، با این تیم در لیگ برتر حضور خواهد یافت. همچنین سید احمد سید صالح آهی با عقد قراردادی یک ساله به عضویت تیم سپیدرود رشت در آمد. دفاع وسط 32 ساله جدید سپیدرود که سابقه بازی ملی را نیز دارد، زاده تهران است و فوتبالش را از جوانان پرسپولیس آغاز کرده است.



ارسال پیام اشتراک



 
 
 Security code