موضوعات
گیلان

باخت‌های غیرمنتظره سپیدرود

نویسنده:
مدافع تیم سپیدرود با غیرمنتظره خواندن باخت این تیم در دوبازی گذشته گفت: برای كسب نتایج خوب و شادی هواداران، هم‌پیمان شده‌ایم...
1396/05/22
مدافع تیم سپیدرود با غیرمنتظره خواندن باخت این تیم در دوبازی گذشته گفت: برای كسب نتایج خوب و شادی هواداران، هم‌پیمان شده‌ایم.
سید «محسن حسینی» در گفت‌وگو با مهر پیوستن به تیم سپیدرود را افتخاری برای خود دانست و اظهار كرد: اضافه شدن به یك تیم گیلانی برای من مایه افتخار است و تمام تلاش خود را برای كسب نتایج بهتر در كنار تیم به كار می‌بندم‌.
وی با اشاره به باخت سپیدرود در دو بازی گذشته، گفت: همان‌طور كه كارشناسان نیز گفته‌اند این دو باخت غیر‌منتظره بود‌ چرا كه سپیدرود در لیگ امسال حرف‌های زیادی برای گفتن دارد اما نباید از این موضوع غافل شد كه این تیم بعد از ۲۵ سال توانسته به بالاترین سطح فوتبال صعود كند‌.
مدافع سپیدرود تصریح كرد: در طول دو سال گذشته سپیدرود به مشكلات عدیده‌ای دچار بود‌ و با كمترین امكانات در اوج مشكلات به‌گونه‌ای معجزه‌وار توانست‌ به لیگ برتر صعود كرده و رقیبانش را با امكانات مالی و فنی بالا پشت سر بگذارد..
حسینی تأكید كرد: فرصت حضور در لیگ برتر آسان به دست نیامده و باید حفظ شود.
وی همچنین تاکید كرد: هرچند امسال چند بازیكن با‌تجربه ملی و لیگ برتری به تیم اضافه شده‌اند اما نباید این موضوع را از یاد بُرد كه شاكله تیم از سطح لیگ یك است.‌ مدافع سپیدرود افزود: سپیدرود دارای بازیكنان جوان، مستعد و همچنین باتجربه است و تلفیق جوانی و تجربه به زمان نیاز دارد.
حسینی تصریح كرد: این زمان بدان معنا نیست كه بخواهیم شكست‌ها را توجیه كنیم ولی باید فرصت‌ها را همه‌جانبه بررسی و برای كسب نتایج مورد نظر صبوری و از تیم حمایت كنیم‌.
وی با بیان اینكه در هفته اول رقابت‌ها با اینكه سریع‌ترین گل لیگ را به ثمر رساندیم روی اشتباه فردی موفق به كسب نتیجه نشدیم، ادامه داد: در هفته دوم نیز برابر سیاه‌جامگان مشهد در حالی كه فوتبالی تهاجمی را به نمایش گذاشتیم اما شانس با ما یار نبود.
مدافع سپیدرود یادآور شد: در كنار تمام این مشكلات ‌‌همه اعضای تیم همدل و هم‌پیمان شده‌ایم كه با بازی خوب، نتایجی رضایتبخش برای سپیدرود كسب كنیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code