موضوعات
گیلان

اختتامیه نخستین جشنواره «سبز جوکول»

نویسنده:
نخستین جشنواره «سبز جوکول» با تقدیر از برگزیدگان جشنواره و تجلیل از کاشفان دو برنج پرمحصول و اجرای نمایش آیینی در منطقه آزاد انزلی برگزار شد...
1394/05/26
نخستین جشنواره «سبز جوکول» با تقدیر از برگزیدگان جشنواره و تجلیل از کاشفان دو برنج پرمحصول و اجرای نمایش آیینی در منطقه آزاد انزلی برگزار شد. به گزارش ایسنا، این مراسم با تقدیر از برگزیدگان مسابقات سه‌گانه عکاسی، مترسک شالیزار و کته‌پزی و با تجلیل از کاشفان دو رقم برنج پرمحصول هاشمی و علی کاظمی در منطقه آزاد انزلی پایان یافت.
تقدیر از کشاورزان نمونه منطقه آزاد انزلی و بانوان کشاورز منطقه، اجرای نمایش آیینی کاشت، داشت و برداشت برنج از سوی هنرمندان مطرح استان گیلان، اجرای موسیقی محلی با نوای استاد حمیدرضا رضاپور و برگزاری مسابقه از دیگر برنامه‌های مراسم پایانی جشنواره سبزجوکول بود.
بر این اساس  و در بخش عکاسی اصغر عالیشاه رتبه اول، فرشید عبادتی رتبه دوم، معین مطلق رتبه سوم و عرفان سامان فر تقدیر ویژه دبیرخانه جشنواره، محمدرضایی تقدیر ویژه هیأت داوران و عطا رنجبر زیدانلو تقدیر ویژه هیأت داوران قرار گرفتند.
در نخستین دوره از مسابقات مترسک، 21 نیز به این ترتیب محسن اردشیر رتبه اول، سمیه خدایاری رتبه دوم، رامتین سامی‌دوست رتبه سوم و ریحانه خدایاری ب از سوی هیات داوران معرفی شدند.
در نخستین دوره از مسابقه محلی کته‌پزی هم 9 متقاضی از 2 روستای حسن‌رود و گورابجیرصحرای منطقه آزاد انزلی حضور پیدا کردند که کمیته داوران، 7 نفر را شایسته شرکت در مسابقه دانست. پس از برگزاری مسابقه حضوری در روز 23 مرداد خانم رقیه مهری به عنوان داور این بخش زهرا پور غلام، طاهره محبوب و سکینه پور رجبی را به عنوان برنده معرفی کرد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code