موضوعات
فارس

نمایش «به صرف شیرینی و شام» در تماشاخانه پورشکیبایی شیراز

نویسنده:
تماشاخانه استاد پورشکیبایی میزبان نمایش «به‌صرف شیرینی و شام» است.
1396/06/13
 به گزارش هنرآنلاین، این نمایش کاری از گروه تئاتر «چفت» به نویسندگی آرمین حمدی‌پور، طراحی و کارگردانی پوریا احمدی و با بازی فرهاد ارشاد، پریسا درافشان، آلما یوسفی، غزال غلامی، جواد بهادری و احسان سالک نژاد   است که در دو نوبت ١٩ و ٢٠:٣٠ در تماشاخانه استاد پورشکیبایی شیراز روی صحنه می‌رود. امشب آخرین شب اجرای این نمایش است.
«پوریا احمدی» کارگردان این اثر که دانشجوی رشته ادبیات نمایشی است، درباره این نمایش گفت: نمایش «به صرف شیرینی و شام» روایتی واقع‌گرایانه از ماجراهای خانواده‌ای متوسط در جامعه ایرانی است که تلاش شده بازگوکننده تفکرات درونگرایانه و مسائل بیرونی افراد با سنین متفاوت باشد.
این بازیگر و کارگردان جوان افزود: در نمایش یاد شده این نکته گفته می‌شود که «قسم می‌خوریم حادثه تلخ ١٤‌اردیبهشت ٩٥ برای همیشه در همین مکان خاک شود و کسی حق بازگو کردن آن را ندارد، کسی که سهوا یا عمدا این خطا را مرتکب شود از جمع پنج نفره خانواده طرد و نام خانوادگی او عوض خواهد شد.»
تماشاخانه استاد پورشکیبایی به نشانی خیابان حافظ، روبروی خیابان نفت، کوچه ١٤، در مجموعه فرهنگی هنری کیان، پذیرای علاقه‌مندان برای دیدن این اثر است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code