موضوعات
فارس

نمایشگاه «فارس در یک‌نگاه» برپا می‌شود

نویسنده:
دومین نمایشگاه «فارس در یک نگاه» از روز ۱۶ لغایت ۲۰‌شهریور در محل ارگ کریمخانی برپا می‌شود.
1396/06/15
 به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: در راستای تحقق اهداف شعار امسال با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، نمایشگاه فارس در یک نگاه به مدت ۴‌روز در قالب ۶۰‌غرفه نمایشگاهی با حضور ۲۹‌شهرستان، تاسیسات و موسسات گردشگری، صنوف مرتبط با گردشگری چون دفاتر خدمات مسافرتی، سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در حوزه‌های صنایع دستی و گردشگری، میراث فرهنگی، جامعه هتلداران ، شهرداری شیراز، اداره کل اوقاف و امور خیریه و محیط زیست استان و هنرمندان صنایع دستی استان برگزار می‌شود.
«مصیب امیری» هدف از برگزاری این نمایشگاه را شناساندن تمامی زوایای مذهبی و میراث معنوی، سرمایه‌گذاری، آداب و رسوم و سوغات محلی فارس دانست و افزود: در نظر داریم تا بازدیدکنندگان شاهد تجلی هنر، میراث ملی و توانمندی‌ها در آثار هنرمندان، صنعتگران، اندیشمندان و صاحبان کسب و کار در حوزه گردشگری استان باشند. وی از برپایی سیاه‌چادرهای عشایری در این نمایشگاه خبر داد و اظهار کرد: تاسیسات گردشگری برای ارائه خدمات مرتبط و آشناسازی علاقه‌مندان بخصوص در زمینه گردشگری مذهبی، برگزاری تورهای درون استانی، طبیعت گردی و اقامتگاه‌های بوم گردی حضور فعال خواهند داشت.
این مقام مسئول در پایان عنوان کرد: هنرمندان و صنعتگران فارس نیز در این نمایشگاه به ارائه آثار و هنر خود به صورت کارگاه زنده و حضور در غرفه‌های نمایشگاه خواهند پرداخت. نمایشگاه مذکور از ساعت ۸ تا ۲۱ در معرض دید گردشگران و علاقه‌مندان خواهد بود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code