موضوعات
فارس

طرح اشتغالزایی اتاق بازرگانی شیراز میان برترین‌های دنیا

نویسنده:
رئیس اتاق بازرگانی شیراز گفت: بر اساس ارزیابی طرح‌های اجرایی توسط اتاق بازرگانی بین‌المللی و برای اولین‌بار طرح اشتغالزایی اتاق بازرگانی شیراز در میان ۶ اتاق برتر دنیا قرار گرفت.
1396/06/19
«جمال رازقی» در گفت و گو با مهر، با اشاره به این‌که نگاه علمی موجود در اتاق بازرگانی شیراز باعث موفقیت شده، تاکید کرد: تغییرات در اتاق بازرگانی شیراز و کارهایی از جمله نگاه‌های پژوهشی، اجرای سیستم مدیریت جامع کیفیت و ارتقای سطح رضایت‌مندی ذی‌نفعان باعث شد امروز شاهد این باشیم که اتاق شیراز در جهان نیز دارای جایگاه باشد. وی ادامه داد: براساس آخرین رده بندی اتاق‌های بازرگانی بین‌المللی، اتاق شیراز در رده اتاق‌های قوی جهان قرار دارد. نتایج آخرین ارزیابی‌ها که ۲۵ شهریور در شهر سیدنی اعلام می‌شود، به خوبی رشد و شکوفایی اتاق بازرگانی شیراز را آشکار خواهد ساخت.
رئیس اتاق بازرگانی شیراز اظهار کرد: اتاق شیراز یک گام با رسیدن به اتاق‌های پیشرو جهان فاصله دارد. رازقی تصریح کرد: پروژه اتاق بازرگانی شیراز به عنوان یکی از ۶ پروژه برتر از میان پروژه‌های ۱۲۰۰ اتاق دنیا به مرحله نهایی راه یافته که در اجلاس بین‌المللی سیدنی نتیجه نهایی اعلام می‌شود. امیدواریم با تلاش انجام شده در بین ۶ طرح نهایی نیز حائز مقام بین‌المللی شود. وی افزود: این پروژه در حوزه اشتغال با رویکرد ارتقای تولید و صادرات گیاهان دارویی ارگانیک مطرح شده است.
رئیس اتاق بازرگانی شیراز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره جایگاه اتاق بازرگانی شیراز در کشور گفت: شاخص‌های مختلفی برای اعلام جایگاه اتاق‌های بازرگانی کشور مطرح است که به زودی در بحث ترازسنجی اتاق‌های بازرگانی مورد ارزیابی ممیزین برتر کشوری قرار خواهد گرفت. وی تصریح کرد: هدف تعریف شده اتاق شیراز قرار گرفتن در زمره اتاق‌های پیشرو بوده که مستلزم تلاش علمی در جهت تبیین واقعی نقش اتاق در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code