موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/09/14
   افزودن وسایل ورزشی در پارک
با توجه به اینکه باغ جنت یکی از پارک‌های شلوغ شیراز است و صبح‌ها تعداد زیادی در آن ورزش می‌کنند، نیاز است که بر تعداد وسایل ورزشی افزوده شود.
صداقت پیشه از شیراز

   کشیدن قلیان در بلوار چمران
با اینکه ماموران شهرداری و نیروی انتظامی شیراز در بلوار چمران نظارت دقیقی دارند ولی هنوز هم تعدادی از افراد سودجو با اجاره‌دادن قلیان ضمن مخدوش کردن زیبایی این مسیر سرسبز، جوانان را به کشیدن قلیان وسوسه می‌کنند.
امیدبخش از شیراز

   درآمدزایی برای اهالی سپیدان
با فرارسیدن فصل سرما منطقه سپیدان به یکی از مناطق گردشگری فارس تبدیل می‌شود. از مسئولان تقاضا داریم زیرساخت‌های لازم را برای بهره برداری بومیان این منطقه فراهم کنند تا ضمن ایجاد اوقاتی خوش برای مسافران، اهالی نیز درآمدزایی داشته باشند.
محمدپور از سپیدان

   بازسازی آسفالت
راه‌های شهرستان مُهر نیاز به بازسازی دارد. آسفالت بیشتر مسیرهای ارتباطی این شهرستان آسیب دیده و به خودروها صدمه می زند. لطفاً مسئولان به این مشکل رسیدگی کنند.
محسنی از مُهر

   گشایش جاده باجگاه
با گشایش جاده باجگاه به صدرا مشکلات بسیاری از شهروندان برطرف خواهد شد و دیگر لازم نیست برای طی کردن این مسیر کل شیراز و صدرا را دور بزنند. این جاده کشیده شده و فقط به آسفالت نیاز دارد اما پروژه نیمه کاره رها شده است.
خسروی از صدرا

   رفع مشکل فشار کم آب
فشار آب در خیابان‌های اردیبهشت، معدل و فرعی‌های آن بسیار کم است و اگر پمپ آب آپارتمانی بسوزد با مشکل بی آبی مواجه می‌شوند.
ساداتیان از شیراز

   احترام به پاکبانان
برخی از شهروندان نسبت به رفتگران زحمتکش شهرداری رفتار خوبی ندارند و با دستورات نامعقول باعث رنجش خاطر آنها می‌شوند.
یک رفتگر از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code