موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/09/11
  دریافت پول برای جای پارک
در روزها بارانی هفته گذشته شاهد بودیم تعدادی از اهالی روستای قلات به دلیل نبودن جای پارک و ترافیک از موقعیت سوء استفاده کرده و بابت پارک خودروها در کنار خیابان از مردم پول می‌گرفتند.
خشنود از شیراز

  تعمیر تیر برق
چند روز پیش یک خودرو در خیابان سفیر شمالی شیراز از مسیر خود منحرف شد و به تیر برق کنار خیابان برخورد کرد. پس از گذشت چند روز هنوز اقدامی برای تعمیر روشنایی صورت نگرفته است.
کریمی از شیراز

  تجمیع غذا فروش‌ها و ترافیک
تجمع اغذیه فروش ها در پارک حاشیه‌ای بولوار چمران موجب ترافیک و گاهی تصادف می‌شود. این فروشندگان مدعی هستند که از شهرداری مجوز دریافت کرده اند. خواهشمندیم به این معضل رسیدگی شود.
قاسمی از شیراز

  نبود فضای سبز مناسب
با وجود اینکه شهر صدرا مساحت وسیعی دارد در آن به درختکاری و فضای سبز بی توجهی شده است. شهرداری صدرا باید توجه بیشتری به این موضوع نشان دهد.
بیژنی از صدرا
 
  کمبود سطل زباله
مشکل کمبود سطل زباله در آلودگی شیراز موثر است. لطفا با نصب سطل زباله نسبت به رفع این مشکل اقدام شود.
پرویزی از شیراز

  زیباسازی بارگاه شهدای گمنام
بارگاه مطهر شهدای گمنام خنج با وجود اینکه اقداماتی در راستای بهسازی و زیباسازی آن صورت گرفته، اما هنوز دارای مشکلات و کمبودهایی است.
رضا عزیزی از خنج

  ایستگاه اتوبوس بی امکانات
یک ایستگاه اتوبوس مقابل پارک مروارید قرار دارد اما از امکانات ایستگاه اتوبوس بی بهره است. این ایستگاه حتی محلی برای نشستن و رفع خستگی ندارد.
دبیری از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code