موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/09/04
    تابلوی سینما گلستان
سینما گلستان شیراز که با تجهیزات مناسبی به علاقه‌مندان فیلم خدمات ارائه می‌دهد، نیاز به تابلویی دارد که دیده و برنامه‌های نمایش فیلم در آن معرفی شود.
بردبار از شیراز

    دستفروشان در جاده سروستان
دستفروشانی که در ورودی جاده سروستان از سمت شیراز دوغ محلی و پیاز می‌فروشند، تصویر نامناسبی برای این شهرستان سرسبز ایجاد کرده‌اند. از مسئولان تقاضا داریم با آنان برخورد کنند.
کمالی از سروستان

    افزایش ساعات کاری پارکینگ‌ها
پارکینگ‌های طبقاتی شیراز باید ساعات ارائه خدمات را افزایش دهند تا شهروندان بتوانند خودروهای خود را بی دغدغه پارک کنند. شهروندان به دلیل تعطیل شدن زودهنگام پارکین‌گها ترجیح می‌دهند خودروهای خود را در حاشیه خیابان پارک کنند.
صادقیان از شیراز

    نمادهای شهری
از نمادهای تاریخی و فرهنگی شیراز برای زیباسازی شهر استفاده نمی‌شود. بدون شک زیباسازی شهر با جذب گردشگر و افزایش روحیه شهروندان ارتباط مستقیم دارد.
مرادخانی از شیراز

    احداث کارخانه یا کارگاه
احداث کارخانه یا کارگاه‌های تولیدی در شهرستان اقلید ضرورت دارد. جوانان این شهرستان به دلیل نبود شغل مجبور به مهاجرت می‌شوند.
حسینی از اقلید

    کمبود تالار فرهنگی
کمبود یک تالار فرهنگی در شیراز بسیار محسوس است. بیشترسالن‌های نمایش این شهر استاندارد نیستند و کنسرت‌ها با کیفیت مطلوبی برگزار نمی‌شوند.
یوسفی از شیراز

    پلمب چاه‌های غیر مجاز
دولت باید برای پلمب چاه‌های غیر مجاز که آبادانی استان را از بین برده‌اند، جدیت بیشتری داشته باشد.
عزیزی از مرودشتارسال پیام اشتراک 
 
 Security code