موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/09/01
   حضور بارفروش‌ها در بلوار رحمت
بار فروش ها پس از برخورد نیروهای سد معبر شهرداری محل تجمع خود را به بولوار رحمت منتقل کرده اند. لطفا مسئولان شهرداری به این موضوع رسیدگی کنند.
خشنود از شیراز

   عابران هم توجه کنند
به همان اندازه که عابران توقع دارند هنگام چراغ قرمز هیچ خودرویی عبور نکند باید به چراغ قرمز عابر پیاده هم توجه کنند. چراغ قرمز عابر در شیراز هیچ معنایی ندارد و عبور خودروها از چراغ سبز را با مشکل مواجه می کند.
رفیعی از شیراز

   توجه متولیان فرهنگ به شهرستان ها
فعالیت های فرهنگی استان به شیراز خلاصه شده است و به شهرستان های دیگر هیچ اهمیتی داده نمی شود. لطفا مسئولان اداره فرهنگ و ارشاد فارس این موضوع را در نظر بگیرند که ممکن است استعدادهایی نیز در این شهرستان ها نهفته باشد.
حسینی از داراب

   افزایش مراکز خرید لارستان
 شهرستان لارستان به مراکز خرید بیشتری نیاز دارد بنابراین باید مسئولان این شهرستان از پیشنهادهای سرمایه گذاران استفاده کنند تا مردم شاهد رفاه بیشتری باشند و برای خرید به خارج از کشور و یا شیراز مسافرت نکنند.
مریدی از لار

   تعریض خیابان قدمگاه
خیابان قدمگاه در حال حاضر یکی از مناطق پر جمعیت شیراز است و روزانه خودروهای فراوانی از آن عبور می‌کنند. دیگر عرض خیابان پاسخگوی این حجم تردد نبوده و لازم است این خیابان عریض‌تر شود.
منتجم از شیراز

   نظارت بر قیمت در فرودگاه
محصولاتی که در فرودگاه شهید دستغیب شیراز عرضه می‌شود بسیار گران‌تر از بهترین هتل‌های شهر است. حتی غرفه داران با ماژیک روی قیمت‌ها را سیاه و در پاسخ به اعتراض مشتریان بی ادبی می‌کنند. لطفاً مسئولان بر این موضوع نظارت بیشتری داشته باشند.
کریم پور از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code