موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/30
   اینترنت و آنتن دهی تلفن همراه
وضع نامناسب اینترنت و آنتن دهی تلفن همراه در برخی از مناطق شیراز حتی در محدوده مرکز شهر، موجب اختلال در کسب و کار بسیاری از شرکت ها می شود.
زارعی از شیراز

   مجسمه راهزن در پارک کودک
در ورودی بوستان کودک شیراز که به پارک قوری معروف شده، مجسمه 2 راهزن غول پیکر و خشن نصب شده است که موجب وحشت کودکان می شود.
رفعتی از شیراز

   احترام به پاکبانان
برخی از شهروندان نسبت به رفتگران زحمتکش شهرداری رفتار خوبی ندارند و با دستورات نا معقول سعی در نشان دادن اقتدارشان دارند.
یک رفتگر از شیراز

   نظارت بر قیمت میوه
چرا در شیراز نظارتی بر قیمت میوه نمی شود؟ در خیابان پاسداران چند مغازه میوه فروشی وجود دارد که هر کدام قیمت تعیین شده خودشان را روی کالاها گذاشته اند.
جعفری از شیراز

   آسفالت مسکن مهر زرقان
لطفا یکی از مسئولان شهر زرقان به خیابان های این شهر به خصوص در حوالی مسکن مهر نگاهی بیاندازد تا شاید با دیدن چاله ها و معابر خاکی نسبت به آسفالت این منطقه اقدامی صورت گیرد.
حسینی از زرقان

   انتقال پادگان زرهی
اگر پادگان زرهی شیراز به بیرون شهر انتقال داده شود مشکلات ترافیکی این محدوده برطرف می شود. زمانی که این پادگان ساخته شد، اطراف آن بیابان بود ولی حالا در مرکز شهر قرار گرفته و مشکلات بسیاری برای اهالی این محله به وجود آورده است.
خیراندیش از شیراز

   ترافیک در محدوده ملاصدرا
بعد از ظهرها شهروندان شیرازی در خیابان اردیبهشت با ترافیک مواجه می شوند. به نظر می رسد اگر جهت تردد خودروها در خیابان های معدل و هدایت تغییر کند، مشکل ترافیکی محدوده خیابان ملاصدرا برطرف شود.
محدث از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code