موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/27
   ترمیم دست اندازهای خیابان
از مسئولان شهرداری بخواهید نسبت به ترمیم دست اندازهای خیابان‌های شیراز اقدامات لازم را انجام دهد زیرا در برخی از مواقع مشاهده می‌شود دست اندازها ترافیک به بار می‌آورد.
مرتب از شیراز

   لزوم گازکشی در صدرا
برخی از مجتمع‌های مسکونی نوساز در شهرک صدرا از نعمت گاز محروم هستند در حالیکه برای برخی از ساکنان مجتمع، گازکشی شده است.
پور عوض از شهر صدرا

   نصب پل عابر پیاده
زیرگذری که میدان مطهری را به چهارراه جنت وصل می‌کند به علت تردد سریع ماشین‌ها جان عابران پیاده را به خطر انداخته و نیاز به احداث پل هوایی کاملاً محسوس است.
سبحانی از شیراز

   شست و شوی ماشین در کنار خیابان
عده‌ای از رانندگان تاکسی در میدان ابوالکلام که ورودی شیراز محسوب می‌شود و جوی روان دارد، ماشین‌های خود را می‌شویند. خواهشمندیم به این عزیزان اطلاع رسانی کنید چون این کار در ورودی زیبای دروازه قرآن ناپسند است.
رفیعی از شیراز

   مشکلات مسکن مهر صدرا
با توجه به اتفاقات اخیر در کرمانشاه و آوار شدن مسکن مهر، برای جلوگیری از حوادث مشابه باید نسبت به مقاوم سازی مسکن مهر صدرا که مشکلات فراوانی دارد، اقدام شود.
درودگر از مجتمع وحدت بتن صدرا

   تجمع زباله
در محدوده فلکه گل سرخ، یک زمین 10 هزارمتری وجود دارد که بیش از 30سال از زمان وقف آن می‌گذرد، اما متاسفانه محل ریختن زباله و تجمع انواع حشرات شده است.
آذرنیا از شیراز

   ترافیک مقابل پایانه کار اندیش
مقابل پایانه کاراندیش، محل تجمع خودروهای مسافربری شده است. این خودروها در بعضی از ساعات روز ترافیک زیادی ایجاد می‌کنند.
نبوی از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code