موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/09
   صدور مجوز اقامتگاه‌های بومگردی
سازمان میراث فرهنگی فارس باید از روستاییانی حمایت کند که قصد احداث اقامتگاه‌های بومگردی دارند. ایجاد اقامتگاه در برخی از مناطق فارس که به لحاظ جاذبه‌های طبیعی اهمیت فراوانی دارند، به رونق گردشگری کمک می‌کند.
موسوی از کوار

   ترافیک در عادل آباد
ترافیک در محدوده عادل آباد شیراز در بیشتر ساعات روز سنگین است. از راهنمایی و رانندگی تقاضا داریم برای رفع مشکلات ترافیکی این منطقه از مامور استفاده کند.
معیناتی از شیراز

   خوراک آلوده در دشت ارژن
منطقه دشت ارژن یکی از مناطق خوش آب و هوای نزدیک به شیراز است که رستوران و خوراک فروشی‌های فراوانی دارد اما برخی از آنها با عرضه خوراک‌های آلوده سلامتی شهروندان را به مخاطره می‌اندازند.
پور اسد از شیراز

   آسفالت فرعی‌های خانه زنیان
فرعی‌های منطقه خانه زنیان هنوز آسفالت نشده است و سنگ و کلوخ در خیابان‌ها موجب صدمه دیدن خودرو و بومی‌های این منطقه می‌شود.
مرادزاده از خانه زنیان

   افزایش تاکسی‌های خرم بید- شیراز
تعداد تاکسی‌هایی که روزانه از خرم بید به شیراز می‌روند کافی نیست. بیمارانی که از این شهرستان برای مداوا به شیراز سفر می‌کنند با مشکل مواجه هستند.
صفایی از خرم بید

    نبود نورپردازی
پروژهای شهری شیراز فاقد هرگونه نورپردازی و جذابیت بصری هستند.
 اکبری از شیراز

   فروش محصولات نارس
برخی از باغداران محصولات خود را به دلیل احتمال سرمای زود رس به صورت نارس می فروشند و موجب مشکلات گوارشی شهروندان می شوند.
میرزایی از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code