موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/21
   حضور متکدیان در بافت تاریخی شیراز
افرادی که در بافت تاریخی شیراز تکدی‌گری می‌کنند به هویت فرهنگی شهر لطمه می‌زنند. این منطقه محل تردد گردشگران خارجی است و آنها شهر را بر این مبنا قضاوت می‌کنند.
جهانگیری از شیراز

   فروش مرکبات
بر فروش مرکبات نظارتی صورت نمی‌گیرد و برخی دلالان سودجو با وارد کردن این محصولات از استان‌های دیگر نرخ شکنی می‌کنند و به کسب و کار باغداران فارس صدمه می‌زنند.
جوکار از جهرم

   استفاده از پل عابر پیاده
لطفاً در خصوص استفاده از پل عابر پیاده فرهنگسازی شود. بارها شاهد بوده‌ایم که افراد از زیر پل عابر پیاده عبور می‌کنند و حتی به رانندگانی که به آنها اجازه عبور نمی‌دهند، نگاهی گلایه آمیز می‌اندازند. البته این مشکل در استفاده از چراغ عابر پیاده نیز به چشم می‌خورد.
امامی از شیراز

   مصرف قلیان
از آنجا که مصرف قلیان بین جوانان شیرازی مرسوم شده، مسئولان اجرایی شهر باید نسبت به رفع این معضل چاره‌اندیشی کنند. در بیشتر رستوران‌های سنتی و پارک‌های پر رفت و آمد شهر قلیان ارائه می‌شود.
توانگر از شیراز

   همراهان بیمار در خیابان زند
همراهان بیماران در خیابان زند چهره شهر را مخدوش کرده‌اند. آن‌ها در بلوار زند که یکی از خیابان‌های اصلی شهر است، زیرانداز پهن می‌کنند و روی گاز پیک‌نیک غذا می‌پزند. لطفاً مسئولان شهرداری این موضوع را در نظر بگیرند که در کنار پیشرفت پروژه‌های عمرانی، نظارت بر این موارد نیز ضروری است.
صالحی از شیراز

   نیاز به برنامه های فرهنگی
نیاز به برگزاری برنامه‌های فرهنگی در شهرستان زرقان کاملا محسوس است. کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نمی‌تواند به تنهایی مسئولیت فرهنگی و هنری این شهر را بر دوش بکشد. البته فرهنگسرای این شهر نیز فعالیت چندانی ندارد.
شیروانی از زرقانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code