موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/20
   دستفروشان در جاده سروستان
دستفروشانی که در ورودی جاده سروستان از سمت شیراز دوغ محلی و پیاز می‌فروشند، تصویر نامناسبی برای این شهرستان سرسبز ایجاد کرده‌اند.
کمالی از سروستان

   افزایش ساعت کاری پارکینگ‌ها
پارکینگ‌های طبقاتی شیراز باید ساعات ارائه خدمات را افزایش دهند تا شهروندان بتوانند خودروهای خود را بی دغدغه پارک کنند. به دلیل تعطیل شدن زودهنگام پارکینگ‌ها شهروندان ترجیح می‌دهند خودروهای خود را در حاشیه خیابان پارک کنند.
صادقیان از شیراز

   نیاز به پل عابر پیاده در خیابان زند
با توجه به اینکه بیشتر مراکز درمانی شیراز در خیابان زند قرار گرفته‌اند نیاز به پل عابر مکانیزه برای استفاده بیماران کاملاً محسوس است.
رجب زاده از شیراز

   ترمیم آسفالت
آسفالت خیابان‌هایی که چهارراه چنچنه را قطع می‌کنند، نیاز به ترمیم دارد. این محله از مناطق برخوردار شهر به شمار می‌رود، اما این قبیل مشکلات باعث افت قیمت ملک شده است.
تیموری از شیراز

   تعویض تابلوهای جاده‌ای
تابلوهای راهنمایی محور جهرم- شیراز فرسوده و علائم آن پاک شده است. این مشکل وقوع حواث جاده‌ای را به دنبال دارد.
حق بین از جهرم

   بحران کم آبی
کم آبی به زمین‌های کشاورزی لطمات جبران ناپذیری وارد کرده است. به نظر می‌رسد اگر تقسیم آب با مدیریت صورت بگیرد، این بحران حل شود.
حسینی از خفر

   معضل مسافرکش‌های شخصی
تاکسیرانی شیراز فقط به رانندگان تاکسی سختگیری می‌کند. اصلاً برای مسئولان این حوزه اهمیتی ندارد که مسافرکش‌های شخصی کسب و کار ما را مختل کرده‌اند.
یک راننده تاکسی از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code