موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/17
   حرکت کُند اتوبوس‌ها
اتوبوس‌های شهری حتی در خط ویژه بسیار کند حرکت می‌کنند. شاید یکی از دلایلی که شیرازی‌ها از این وسیله حمل و نقل عمومی استفاده نمی‌کنند همین باشد.
مقصود لو از شیراز

   آسفالت مسکن مهر زرقان
لطفا یکی از مسئولان شهر زرقان به خیابان‌های این شهر به خصوص در حوالی مسکن مهر نگاهی بیندازد تا شاید با دیدن چاله ها و معابر خاکی نسبت به آسفالت این منطقه اقدامی صورت بگیرد.
حسینی از زرقان

   آبرسانی به روستای سلطان آباد
آبرسانی به روستای سلطان آباد که فقط یک خیابان با شیراز فاصله دارد، مشکلات فراوانی دارد. اهالی این روستا با مشکلات بهداشتی متعددی مواجهند که نیاز به رسیدگی مسئولان دارد.
محمدی از روستای سلطان آباد

   تعریض بولوار سرباز
با اینکه تعداد زیادی از خانه‌ها در بولوار سرباز تملک شده، هنوز اقدامی در خصوص تعریض این خیابان و چهارراه هوابرد صورت نگرفته و همچنان ترافیک این مسیر آزاردهنده است.
پور غلامی از شیراز

   اشغال پیاده‌رو
برخی از کسبه خیابان نمازی که بیشتر آنها فروشندگان لوازم خانگی هستند، پس از تخلیه بار تا پایان روز نسبت به انتقال لوازم خانگی از پیاده‌رو اقدام نمی‌کنند و مسیر عابران محدود می‌شود.
زارع از شیراز

   افزایش خطوط قطار شهری شیراز
راه‌اندازی متروی شیراز یکی از اقدامات ارزشمند شهری به شمار می‌رود. اگر خطوط آن گسترش یابد و مسافران بتوانند از میدان احسان تا فرودگاه را در تمام ساعات با قطار شهری طی کنند، شرایط بهتری فراهم می‌شود.
عباس زاده از شیراز

   نصب تابلوی سینما گلستان
سینما گلستان شیراز به تازگی راه اندازی شده و با تجهیزات مناسبی به علاقه‌مندان خدمات ارائه می‌دهد ولی نیاز به تابلویی دارد که برنامه‌های نمایش فیلم در آن معرفی شود.
بردبار از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code