موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/16
    انتقال شورای حل اختلاف
همان طور که انتقال دادگاه خانواده از خیابان ملاصدرا در کاهش بار ترافیکی این خیابان مؤثر بود، انتقال شورای حل اختلاف از میدان اطلسی نیز می‌تواند در کاهش بار ترافیکی این خیابان تاثیرگذار باشد.
فتحی از شیراز

   آیا استفاده از زالو بهداشتی است؟
استفاده از زالو و حجامت برای درمان بیماران در شیراز رونق گرفته است. مسئولان دانشگاه علوم پزشکی باید اعلام کنند که آیا انجام این کار مجاز و بهداشتی است یا خیر.
مطمئن زاده از شیراز

   تنقلات به جای بقیه کرایه تاکسی
به تازگی رانندگان تاکسی به جای بقیه پول مسافران، آدامس و شکلات می‌دهند. این عمل جدا از اینکه وجهه مناسبی ندارد ممکن است موجب دلخوری و دعوا بین راننده و مسافر شود.
بعیدی از شیراز

   مشکلات جاده بیشابور
چندین سال است که جاده بیشابور به علت تعمیرات، مشکلات فراوانی را برای خودروها به وجود آورده است. لطفاً اداره راه و شهرسازی به این موضوع رسیدگی کند.
مکری از کازرون

   تاریکی بولوار حسینی‌الهاشمی
ورودی بولوار حسینی الهاشمی از سمت میدان احسان فاقد هرگونه روشنایی است. این موضوع به لحاظ امنیتی ممکن است مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کند.
کاظمی از شیراز

   اجبار برای کلاس خصوصی
برخی از معلمان در مدارس کم کاری می‌کنند و با دریافت مبلغ قابل ملاحظه‌ای برای دانش آموز کلاس خصوصی می‌گذارند. بهتر نیست کمی روی تدریس و فعالیت معلمان نظارت شود.
محمدزاده از شیراز

   بار فروشی کنار خیابان
بار فروش‌های بلوار پاسداران ضمن ایجاد ترافیک سنگین، به کسب و کار مغازه‌داران هم لطمه می‌زنند. مغازه دار باید پول برق، آب، مالیات و عوارض هم بدهد اما درآمدی ندارد.
طالب زاده از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code