موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/14
   انتقال مراکز درمانی
جابه‌جایی دادگاه خانواده از محدوده خیابان ملاصدرا به مکان دیگر، ترافیک این منطقه را کاهش داده است؛ بنابراین اگر مراکز درمانی و مطب‌ها نیز به قسمت دیگری از شهر منتقل شوند با کاهش ترافیک در مرکز شیراز مواجه خواهیم شد.
شادمانی از شیراز

  حمایت از زنان سرپرست خانوار
باید از زنان سرپرست خانواری که کسب و کاری راه انداخته‌اند بیشتر حمایت شود. نهادهای دولتی می‌توانند برخی از مایحتاج خود را از این مراکز
تهیه کنند.
مرادی از شیراز

  ترافیک خیابان امیر کبیر
شهرداری باید در عملیات ساخت و ساز پلی که در انتهای کوشن در حال احداث است سرعت بیشتری داشته باشد. مسدود شدن بخشی از خیابان امیر کبیر ترافیک سنگینی به وجود می‌آورد.
فرزانه از شیراز

  بارندگی و آبگرفتگی
شهرداری شیراز باید از حالا به فکر بارندگی‌های پاییز و زمستان باشد تا باز هم شاهد آبگرفتگی در کوچه‌های بافت تاریخی شهر نباشیم.
اسکندری از شیراز

  افزایش قیمت اجاره مسکن
قیمت اجاره مسکن در شهر جدید صدرا بسیار بالا رفته است و قیمت‌ها دیگر تفاوت چندانی با شیراز ندارد. لطفاً مسئولان نظارت خود را بیشتر کنند تا زوج‌های جوان بتوانند برای آغاز زندگی خود در این شهر آپارتمان کوچکی اجاره کنند.
خسروی از صدرا

  حمایت دولت از کشاورزان
کشاورزان شهرستان خفر برای امرار معاش نیاز به حمایت دولتی دارند. از آنجا که تنها محل درآمد بیشتر مردم این منطقه کشاورزی است با بحران خشکسالی و کم‌آبی با مشکل مواجه شده‌ایم.
اقلیمی از خفرارسال پیام اشتراک 
 
 Security code