موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 -021 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/10
   توقف غیرمجاز خودروها مقابل مدارس
برخی از رانندگان سرویس‌های مدارس و والدین دانش آموزان هنگام تعطیل شدن مدارس خودروهای خود را به صورت غیرمجاز مقابل مدرسه پارک و ترافیک سنگین ایجاد می‌کنند.
نیمروزی از شیراز

   ترافیک ملاصدرا
چهارراه ملاصدرا به دلیل یک طرفه شدن خیابان خلدبرین ترافیک سنگین دارد. اگر این مسیر به حالت قبل برگردد، مشکل برطرف می‌شود. لطفاً مسئولان به این وضعیت رسیدگی کنند.
ارمی از شیراز

   ماهی فروش‌های دروازه کازرون
با اینکه برای ماهی فروش‌ها در دروازه کازرون یک مجتمع استاندارد در نظر گرفته شده، اما همچنان بساط خود را در خیابان اصلی دروازه کازرون پهن و تردد عابران را با مشکل مواجه می‌کنند.
پور زرین از شیراز

   وجود واسطه‌ها
مرکبات جهرم که با زحمت اهالی این شهرستان به دست می‌آید، توسط واسطه‌ها خریداری و سود زیادی نصیب آنها می‌شود. مسئولان باید چاره‌ای برای این مشکل بیندیشند و واسطه‌ها را حذف کنند.
حق بین از جهرم

   احداث جایگاه سوخت
شهر جدید صدرا نیاز به جایگاه سوخت بیشتر دارد. رانندگان مجبورند برای بنزین زدن از یک جایگاه استفاده کنند.
فرامرزی از شهر جدید صدرا

   تعدد چراغ‌های راهنمایی
تعدد چراغ‌های راهنمایی بعد از بازگشایی مسیر نمازی-میدان شهرداری در محدوده میدان امام حسین(ع) رانندگان را با مشکل مواجه کرده و موجب اتلاف وقت شهروندان شده است.
عطازاده از شیراز

   مرمت آسفالت
آسفالت خیابان‌های شهرستان گراش نیاز به مرمت دارد. گودال‌های این خیابان‌ها به خودروها صدمه می زند.
محمدی از گراشارسال پیام اشتراک 
 
 Security code